ADAM RADZISZEWSKI, kawaler z parafii tutejszej i WIOLETTA NOWAKOWSKA, panna z parafii św. Stanisława w Siennicy.

PRZEMYSŁAW PERZANOWSKI, kawaler z parafii św. Michała Archanioła w Mińsku Mazowieckim i AGATA GRUBA, panna z parafii tutejszej.

DARIUSZ JARZĘBSKI, kawaler z parafii tutejszej i MAŁGORZATA STAŃCZYK, panna z Parafii Zbuczyn.

JACEK ROGULSKI, kawaler z parafii tutejszej i RENATA JAZGARSKA, panna z parafii w Kiczkach.

MARCIN ZALEWSKI, kawaler z parafii tutejszej i ANNA BARBARA OSIŃSKA, panna z parafii św. Jana Chrzciciela w Cegłowie.