28-09-2022

W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Dzień Migranta i Uchodźcy. Dzisiaj po każdej Mszy Świętej, przed kościołem są zbierane ofiary na katolicką misję ewangelizacyjnej w Afryce, tworzoną „od zera”, w stolicy Etiopii Addis Abebie.  Małżeństwo, które tam zostało posłane, Joanna i Filip, powie nam więcej na ten temat.

19-09-2022

Dziś trzecia niedziela miesiąca. Na Mszy św. o godz. 11.30 rozstrzygnięcie konkursu niedzielnego z nagrodami. Po Mszy św. o godz. 12.30 nabożeństwo do MB Mińskiej.

Dziś ofiary na tacę są przeznaczone na Budowę kościoła w Warszawie w Miedzeszynie.

12-09-2022
Nasza parafia obchodzi w dniach 10 i 11 września 600-lecie powstania i przeżywała wizytację kanoniczną przez Jego Ekscelencję Ks. Biskupa Romualda Kamińskiego - Pasterza naszej diecezji warszawsko-praskiej. Serdecznie witamy Ks. Biskupa. Na Mszy św. o godz. 9.30 - przekazanie władzy Ks. Proboszcza Ks. Biskupowi i Msza św. O godz. 11.00 poświęcenie tornistrów i Msza św. dla dzieci. O godz. 12.30 Msza św. dziękczynna w intencji parafian i przychodzących do naszego kościoła oraz o Boże błogosławieństwo dla dobrodziejów i fundatorów zwłaszcza nowych Dróg Krzyżowych.
07-09-2022
05-09-2022

Informujemy, że we wrześniu w niedzielę Mszy św. o godz. 16.00 nie będzie. Będą dopiero od października. Natomiast wraca w dni powszednie Msza św. o godz. 8.00.

Napisał: Ks.Tomasz
30-08-2022

Numer konta parafialnego dostępny jest teraz także w zakładce "Kontakt"

29-08-2022

1 września w czwartek, przypada 83 rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Pamiętajmy w modlitwie za tych, co oddali życie za Ojczyznę.

22-08-2022

Dziś trzecia niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 12.30 nabożeństwo do MB Mińskiej.

Dziś o godz. 17.00 nauka przedchrzcielna.

14-08-2022

Dziś gościmy w naszej parafii Zespół Muzyczny z Tarnopola na Ukrainie. Po Mszy św. będą sprzedawać swoje płyty z utworami.

Siostry Karmelitanki z Osin dziękują wszystkim ofiarodawcom za modlitwę i dary pieniężne w wysokości 5500 zł na opał do grzania klasztoru i na wymianę okien w klasztorze. Wszystkim ofiarodawcom siostry składają serdeczne Bóg zapłać i zapewniają o modlitwie.
11-08-2022
W ubiegły czwartek gościliśmy pielgrzymów z Łomży. Dziękujemy wszystkim, którzy w starej Niedziałce i przy naszym kościele podejmowali strudzonych pielgrzymów przygotowując posiłki oraz służbom medycznym. W sposób szczególny dziękujemy OSP ze Starej Niedziałki, P. Gromulskiemu za pieczywo, wodę i inne produkty, P. Sławomirowi Mochowi za surówki i inne rzeczy oraz wszystkim za wodę i żywność, osobom z naszego Caritasu parafialnego na czele z P. Zofią i P. Anną, które wzięły całą logistykę goszczenia pielgrzymów.

Strona 1 z 83  > >>