06-04-2020

Na polecenie naszych władz cmentarz w Mińsku Mazowieckim został zamknięty aż do odwołania, będzie on otwierany jedynie na czas pogrzebu.

05-04-2020

1. Od poniedziałku do środy będzie możliwość przystąpienia do Sakramentu Pokuty. W tym czasie spowiedź podczas Mszy Świętych oraz od godz. 6.30 - 12.30 i 16.00 - 18.00. Cały dzień kościół będzie otwarty i będzie trwało wystawienie Najświętszego Sakramentu.

04-04-2020

W związku z prośbą o udostępnienie konta parafialnego czynimy to w tym miejscu.

Można pod numerem tego konta składać ofiary na utrzymanie parafii:

29-03-2020

1. W ubiegły piątek kapłani obeszli z modlitwą pokutną pół parafii. W najbliższy piątek po Mszy Świętej o godzinie 18.00 sami kapłani wraz z niezbędną służbą liturgiczną obejdą pozostałą część parafii. Przejdą z modlitwą ekspiacyjną w intencji oddalenia pandemii następującymi ulicami: Mickiewicza, Dąbrówki, Cicha, 1PLM, Mireckiego, Piłsudzkiego, Wyszyńskiego, Kazikowskiego, Konstytucji III Maja i udadzą się w kierunku kościoła. W tym czasie zachęcamy do żarliwej modlitwy przy zapalonej w oknie naszego domu gromnicy lub świecy. Bardzo prosimy o niedołączanie się do przejścia kapłanów i pozostaniu w swoich domach.

25-03-2020
24-03-2020

Dzisiaj: Ks. Biskup Romuald Kamiński:

Wydarzenia o charakterze religijnym podlegają szczególnym ograniczeniom: We Mszy Świętej lub innym obrzędzie religijnym nie może uczestniczyć jednocześnie więcej niż 5 osób – wyłączając z tego osoby sprawujące posługę. Zrozumiała jest trudność z jaką spotkają się duszpasterze odpowiedzialni za wypełnienie tych zarządzeń. Zalecam zatem, aby Msze Święte były sprawowane bez udziału wiernych. Wyjątkiem może być uczestnictwo osób zamawiających intencję danej Mszy Świętej (max 5 osób), po wcześniejszej konsultacji z duszpasterzem. Te same normy odnoszą się do Mszy Świętej pogrzebowej, z uwzględnieniem dodatkowej posługi zakładu pogrzebowego. Jeżeli okoliczności za tym przemawiają, to za zgodą rodziny można rozważyć ograniczenie pogrzebu do stacji przy grobie, a Mszę Świętą w intencji zmarłego odprawić w późniejszym terminie.

24-03-2020
23-03-2020
22-03-2020

Przypominamy że zamiast Misji które zostały odwołane, od poniedziałku do środy będzie możliwość przystąpienia do Sakramentu Pokuty. W tym czasie spowiedź podczas Mszy Świętych oraz od godz. 8.30 do 12.30 i od 16.00 do 18.30. W pozostałe dni spowiedź podczas Mszy Świętych. Przez najbliższe trzy dni od poniedziałku do środy kościół będzie otwarty. Rozmawialiśmy też z ks. dr Tomaszem Borkowskim który z chęcią zgodził się przeprowadzić nas przez te najbliższe dni dzieląc się z nami Słowem Bożym.

Strona z konferencją: https://www.youtube.com/watch?v=RsenBTmJWQ0&t=3s

21-03-2020

1. Dziś i w najbliższą niedzielę Msze Święte w zwykłym  porządku niedzielnym.

Strona 1 z 69  > >>