12-11-2017

Jak ogłaszaliśmy tydzień temu, teraz będzie możliwość złożenia ofiary na pomoc chrześcijanom prześladowanym przez islamistów na Bliskim Wschodzie.

W dniu dzisieiszym o godz. 14.00 w salce naszego Domu Parafialnego rozpoczyna się Kurs Lektorski dla obu dekanatów mińskich.

05-11-2017

05-11-2017

Dziękujemy ks. Markowi Sędkowi, byłemu proboszczowi naszej parafii, obecnie Moderatorowi Generalnemu  Ruchu Światło-Życie za wygłoszone Słowo Boże i wspólną modlitwę. Teraz, w czasie ogłoszeń będzie możliwość złożenia ofiary na budowę Domu Rekolekcyjnego w Krościenku. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim, którzy wesprą to dzieło.

29-10-2017

29-10-2017

Za dzisiejsze ofiary na budowę kościoła w Budach Barcząckich składamy serdeczne „Bóg zapłać”, zaś ks. Adamowi, proboszczowi tej parafii dziękujemy za wygłoszone Słowo Boże i wspólną modlitwę i życzymy jemu i jego parafianom Bożego błogosławieństwa w dziele budowy kościoła.

Dziś po Mszach świętych przy stoliku z tyłu kościoła można zgłaszać wypominki za zmarłych. W ciągu tygodnia wypominki przyjmujemy w zakrystii po Mszach świętych oraz w kancelarii parafialnej w godzinach jej otwarcia.

22-10-2017

Za dzisiejsze ofiary na Misje składamy Wam serdeczne „Bóg zapłać”, zaś ks. Marcinowi z Wydziału Misyjnego naszej diecezji dziękujemy za wygłoszone Słowo Boże i wspólną modlitwę.

Choć jest dziś niedziela Kościół wspomina św. Jana Pawła II. Dziś przypada 39 rocznica objęcia Stolicy Apostolskiej przez Papieża Polaka Karola Wojtyłę.

22-10-2017

W dzisiejszą niedzielę:

- o godz. 9.30 Msza św. w intencji dzieci utraconych,

- po Mszy św. o godz. 12.30 Nabożeństwo do Matki Bożej Hallerowskiej,

- konferencja dla rodziców i chrzestnych o godzinie 17.00 w salce Domu Parafialnego.

- po każdej Mszy św. są zbierane podpisy pod inicjatywą obywatelską „Zatrzymaj aborcję”. Prosimy o wzięcie ze sobą dowodów osobistych.

08-10-2017

Dziś w czasie ogłoszeń będzie możliwość złożenia ofiary na stypendium dla zdolnej ale ubogiej młodzieży w ramach Dnia Papieskiego jako żywy pomnik Jana Pawła II. Z góry składamy serdeczne „Bóg Zapłać”.

07-10-2017

Porządek nawiedzenia kopii Obrazu Jasnogórskiego.

7 - 8.10.2017

01-10-2017

Kurs Przed Chrzcielny w salce o godzinie 17. 00

W sobotę uroczystość najświętszej Panny Różańcowej o 13,30 w kościele Msza św. i różaniec w zjednoczeniu z różańcem do granic; o 18. 30 na granicy z parafią wojskową ul Żwirki i Kazimierza wielkiego będziemy witać cudowną kopię Jasnogórskiej Pani, przejdziemy ulicami Kazimierza Wielkiego - Kościelną do kościoła gdzie o godzinie 19.00 ks. Bp Marek Solarczyk odprawi Mszę św. 0 21 Apel Jasnogórski o 24 Msza św. w intencji o powołania kapłańskie i zakonne. Szczegóły  nawiedzenie na plakacie i stronie internetowej.

Strona 1 z 53  > >>