01-03-2021

W czasie Wielkiego Postu w niedzielę o godzinie 17.00 Gorzkie Żale wraz z procesją, w piątek Drogi Krzyżowe o godzinie 16.00 i 19.00,   dla dzieci o 17.15. W tym czasie powstrzymujemy się od zabaw i imprez rozrywkowych.

22-02-2021

Bóg zapłać za dzisiejsze ofiary na tacę na leczenie dla chorych osób objętych opieką Diecezjalnego Caritasu.

15-02-2021
Witamy w naszej parafii ks. wikariusza Cezarego z parafii w Miedzeszynie, który wygłosi do nas Słowo Boże, a podczas ogłoszeń będzie możliwość złożenia ofiary na budowę kościoła.
08-02-2021
1. Dziękujemy Ks. prob. Jerzemu Daneckiemu za słowo Boże i życzymy mu wsparcia w budowie kościoła duchowego i dokończenie Domu Boga jaką jest świątynia. Teraz będzie możliwość złożenia ofiar na ten cel.
01-02-2021

1. Dziękujemy Ks. Konradowi za słowo Boże. Za chwilę przed kościołem będzie możliwość złożenia ofiar na dzieło prowadzone przez ks. Konrada.

31-01-2021

W związku z prośbą o udostępnienie konta parafialnego czynimy to w tym miejscu.

Można pod numerem tego konta składać ofiary na utrzymanie parafii: 94124027021111000030418460

25-01-2021

W blokach księża będą podchodzili do każdej klatki i tam mieszkańcy będą schodzić z krzyżem lub obrazem świętym, które kapłan będzie błogosławił. W ten sposób błogosławieństwo Boże będziemy zanosić do naszych mieszkań. Przypominamy też o przygotowaniu kopert dokładnym adresem zamieszkania oraz przygotowanie wody święconej. Oprócz tradycyjnych ofiar będzie można nabyć cegiełkę na budowę domu katechetycznego w naszej parafii.

25-01-2021

W Chorwacji wydarzyło się wielkie nieszczęście w postaci trzęsienia ziemi. Wielu ludzi było poszkodowanych i utraciło życie i dorobek swojego życia. Dlatego Episkopat Polski ogłosił dzisiejszą niedzielę dniem solidarności z Chorwacją. W czasie Mszy Św. modliliśmy się za Chorwatów, a po Mszy Św. będzie możliwość złożenia ofiary za poszkodowanych.

18-01-2021

Serdecznie dziękujemy za miłe przyjmowanie nas po kolędzie, mimo dokuczliwego mrozu, za dar modlitwy i za ofiary na utrzymanie kościoła oraz cegiełki na budowę domu parafialnego.

W blokach księża będą podchodzili do każdej klatki i tam mieszkańcy będą schodzić z krzyżem lub obrazem świętym, które kapłan będzie błogosławił. W ten sposób błogosławieństwo Boże będziemy zanosić do naszych mieszkań. Przypominamy też o przygotowaniu kopert dokładnym adresem zamieszkania. Oprócz tradycyjnych ofiar będzie można nabyć cegiełkę na budowę domu katechetycznego w naszej parafii.

18-01-2021
Serdecznie dziękujemy ks. Markowi za Słowo Boże, życzymy mu Błogosławieństwa Bożego w pracy duszpasterskiej i w budowie domu rekolekcyjnego. Za chwilę w czasie ogłoszeń wyjdzie ks. Marek i będzie możliwość złożenia ofiary na ten cel.

Strona 1 z 74  > >>