14-01-2018

Dziękujemy o. Radosławowi z Niepokalanowa, za wygłoszone Słowo Boże i wspólną modlitwę. Po Mszy św. o. Radosław będzie rozprowadzał cudowny medalik z Matką Bożą.

07-01-2018

Dzisiejsza Niedziela Chrztu Pańskiego zamyka liturgiczny czas Narodzenia Pańskiego. Od jutra zaczyna się Okres Zwykły trwający do Środy Popielcowej, która w tym roku wypada 14 lutego.

Dziś z racji 1-szej niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 12.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Adoracja i Procesja.

O godz. 17.00 Katecheza przed chrztem dla rodziców i chrzestnych w salce w Domu Parafialnym.

W czasie Mszy św. o godz. 18.00 będzie śpiewał Chór  ze Szkoły Salezjańskiej w Mińsku.

06-01-2018

Dziś Uroczystość Trzech Króli. Msze święte jak w niedzielę. Po Mszy św. o godz. 12.30 wyruszy z naszego kościoła Orszak Trzech Króli do kościoła św. Antoniego.

Ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na misje.

U sióstr przy stolikach pod chórem świątyni można nabyć poświęconą kredę z kadzidłem.

Przypominamy, że w domu na drzwiach zewnętrznych piszemy litery K+M+B+2018. Jest to świadectwo, że przynależymy do Kościoła Rzymskokatolickiego.

01-01-2018

Dziś Kościół obchodzi Światowy Dzień Pokoju. Papież Franciszek skierował z tej okazji orędzie zatytułowane „Migranci i uchodźcy: mężczyźni i kobiety w poszukiwaniu pokoju”. Nie zapomnijmy o modlitwie w tej intencji.

Z racji dzisiejszej Uroczystości – Świętej Bożej Rodzicielki Maryi można uzyskać odpust zupełny za odśpiewanie hymnu „O Stworzycielu Duchu, przyjdź”, celem uproszeni Bożej opieki na cały rok.

31-12-2017

Dziś z racji zakończenia roku kalendarzowego Msza Św. dziękczynna z nabożeństwem o godz. 18:00.

Jutro Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Dzień modlitw o pokój na świecie. Porządek Msze św. jak w każdą niedzielę.

25-12-2017

Jutro święto św. Szczepana, pierwszego męczennika, II Dzień Świąt – Msze św. jak w niedzielę.

Ofiary złożone jutro na tacę będą przeznaczone na budowę nowych świątyń w naszej Diecezji.

24-12-2017

W dzisiejszą niedzielę nie będzie Mszy św. o godz. 16.00 i 18.00. Jest to czas spożywania wieczerzy wigilijnej w domach rodzinnych. Przed podzieleniem się opłatkiem odczytajmy fragment Ewangelii o narodzeniu Pana Jezusa, odmówmy dziesiątkę różańca – Tajemnicę Narodzenia Pana Jezusa w intencji powołań kapłańskich i zakonnych oraz zaśpiewajmy kolędę. W Wigilię zachowajmy tradycyjny post.

17-12-2017

ADWENTOWE REKOLEKCJE PARAFIALNE

17 – 20 grudnia 2017 r.

17-12-2017
Rozpoczynamy dziś rekolekcje dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Będą one trwały do środy włącznie. Wygłosi je ks. Stanisław Kania, proboszcz z Rajszewa.
10-12-2017

17.12. 2017 godz. 19:00 w kościele.

Zapraszamy na spotkanie z autorką książki "Dotyk Miłości", panią psycholog Katarzyną Straburzyńską.

Świadectwo nawrócenia, Spotkanie Boga.

Możliwość nabycia książki.

Strona 1 z 54  > >>