27-07-2021
Dziś 25 lipca przypada wspomnienie św. Krzysztofa. Po każdej Mszy św. z ofiar z tego tytułu, 25% będzie przeznaczone na Miva Polska, na zakup pojazdów dla misjonarzy. Poświęcenie pojazdów będzie od ulicy Ogrodowej i od parkingu przy plebani.
19-07-2021

Dziękujemy ks. Zbigniewowi Bigdzie z Kazachstanu, za Słowo Boże i za pracę na misjach. Po Mszy Św. będzie możliwość złożenia ofiary na misje.

12-07-2021
Dziś do naszej parafii przyjechał ks. Marcin Brzeszczyński. Dziękujemy za wygłoszone Słowo Boże i za jego ciężką pracę w organizowaniu pomocy misjonarzom z naszej diecezji. Po Mszy Św. będzie możliwość wsparcia misji, to będzie nasz wkład w niesienie Dobrej Nowiny innym narodom
06-07-2021

Dziś do naszej parafii przyjechał ks. Adam Anuszkiewicz, kapłan Archidiecezji Białostockiej. Dziękujemy za wygłoszone Słowo Boże i życzymy księdzu owocnej pracy duszpasterskiej w Białymstoku. Ks. Adam będzie przed kościołem rozprowadzać płyty. Będzie możliwość złożenia ofiary na jego działalność duszpasterską.

28-06-2021

1. Informujemy, że w lipcu i sierpniu ze względu na urlopy nie będzie w niedziele Mszy świętej o godz. 16.00. W dni powszednie nie będzie Mszy św. o godz. 8.00.

2. Dziś po każdej Mszy Świętej odbędzie się poświęcenie pojazdów. Z ofiar złożonych przy tej okazji jedna czwarta będzie przeznaczona dla misjonarzy na zakup samochodów, rowerów, łodzi i motocyklów – by mogli dojeżdżać na placówki misyjne nieraz dziesiątki kilometrów.

21-06-2021

2. W dniach 19-30 lipca ministranci organizują wyjazd wakacyjny nad jeziorem Sajno w Augustowie. Jadą z nimi bielanki, sypaczki i scholanki. Są jeszcze wolne miejsca. Rodziców osób chętnych na ten wyjazd, zapraszamy na zebranie dziś o godz. 19.00 w domu parafialnym.

17-06-2021

2. W dniach 19-30 lipca ministranci organizują wyjazd wakacyjny nad jeziorem Sajno w Augustowie. Jadą z nimi bielanki, sypaczki i scholanki. Są jeszcze wolne miejsca. Rodziców osób chętnych na ten wyjazd, zapraszamy na zebranie w niedzielę 20 czerwca o godz. 19.00 w domu parafialnym.
07-06-2021

1. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania Procesji Eucharystycznej z okazji Uroczystości Bożego Ciała. Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w wybudowanie 4 ołtarzy i przyozdobienie ich,

Za ołtarz I – mieszkańcom Starej Niedziałki

Za ołtarz II – Wspólnocie Odnowy w Duchu Świętym

Za ołtarz III – Grupie modlitewnej O. Pio

Za ołtarz IV – Siostrom Loretankom i Ochotniczej Straży Pożarnej

Dziękujemy władzom Miasta i Powiatu za uprzątnięcie trasy procesji i życzliwość, Policji, i OSP z Mińska za zabezpieczenie trasy procesji i pilnowanie porządku. Dziękujemy też panom organiście i kościelnemu, siostrze zakrystiance, Chórowi Parafialnemu, Służbie Liturgicznej, dzieciom sypiącym kwiaty i Bielankom, paniom z Kółek Żywego Różańca i starszej Służbie Liturgicznej niosącej baldachim, chorągwie i feretrony oraz wszystkim parafianom i gościom za czynny udział we Mszy św. i procesji i za dar modlitwy.
05-06-2021

1. Dziś Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, czyli Boże Ciało. Msze Święte o godz. 6.30, 8.00, 9.30, 11.00 i 18.00. Po Mszy Św. o godz. 11.00 wyruszy procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Nie będzie Mszy Świętej o godz. 12.30 i 16.00.

2. Przez całą oktawę Bożego Ciała po Mszy Świętej wieczornej nieszpory o Najświętszym Sakramencie wraz z procesją wokół kościoła. W niedzielę nieszpory o godz. 17.00 wraz z procesją.

31-05-2021

W dniach 19-30 lipca ministranci organizują wyjazd wakacyjny nad jeziorem Sajno w Augustowie. Jadą z nimi bielanki, sypaczki i scholanki. Rodziców osób chętnych na ten wyjazd, zapraszamy na zebranie dziś w niedzielę o godz. 19.00 w domu parafialnym.

Strona 1 z 76  > >>