21-05-2017

Zapraszamy do Kaplicy Szpitala na modlitwę w intencji naszego Szpitala i Przychodni, wszystkich Pracowników i Chorych w poniedziałek 22 maja 2017 r.

21-05-2017

- po Mszy św. o godz. 12.30 Nabożeństwo do Matki Bożej Hallerowskiej.

- konferencja dla rodziców i chrzestnych o godzinie 17.00 w sali domu parafialnego.

14-05-2017

Wyjazd 2 czerwca o godz. 23.00. Planowany powrót do Mińska 4 czerwca ok. godz. 8.00.

PROGRAM SPOTKANIA

14-05-2017

Dziękujemy za ofiary złożone na Seminarium Duchowne naszej diecezji.

Dziękujemy bardzo rodzicom dzieci, które w ubiegłą niedzielę przeżywały Rocznicę I Komunii świętej za ofiarowanie na kościół 2570,- zł.

Dziś grupa 130 dzieci przystępuje do I Komunii św. Dziękujemy ich rodzicom za dar ołtarza na kościół w wys. 5 tys. zł.

07-05-2017
Zapraszamy na wyjazd na XXI Spotkanie Młodych Lednica 2000 2 czerwca o godz. 23.00. Planowany powrót do Mińska - 4 czerwca ok. godz. 8.00. Koszt wynosi 100 zł. (od parafian 50 zł)
07-05-2017

Dziś I Niedziela Miesiąca. Po Mszy św. o godz. 12.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i Procesja Eucharystyczna. Zachęcamy panów do włączenia się do Asysty Procesyjnej.

Konferencja dla rodziców i chrzestnych dziś o godzinie 17.00 w sali domu parafialnego.

Młodzież z Ruchu Światło-Życie zaprasza dziś do kawiarenki od godz. 10.00 do 14.00 oraz po każdej Mszy Świętej na kiermasz książki. Dochód ze sprzedaży ciast oraz książek będzie przeznaczony na rekolekcje wakacyjne.

30-04-2017

Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które w naszym kościele są odprawiane w dni powszednie bezpośrednio po Mszy świętej wieczornej, natomiast w niedziele o godz. 17.00.

W dniach 1 i 2 maja kancelaria parafialna będzie czynna. Sprawy cmentarne będą załatwiane tylko w związku z pogrzebami.

23-04-2017

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w zorganizowanie wczorajszego Festiwalu Miłosierdzia: wolontariuszom, ks. Marcinowi, ks. Kamilowi i ministrantom, Straży Pożarnej, Policji, Straży Miejskiej, Chórowi Parafialnemu na czele z dyrygentem p. Michałem Śmigielskim.

Szczególne podziękowania kierujemy do komitetu Honorowego Festiwalu, w skład którego weszli:

J. E. ks. Abp Henryk Hoser,

p. Antoni Jan Tarczyński – Starosta Powiatu Mińskiego,

p. Marcin Jakubowski – burmistrz Miasta Mińsk Mazowiecki,

p. Antoni Janusz Piechoski – Wójt Gminy Mińsk Mazowiecki.

16-04-2017

Dziękujemy bardzo Policji, Straży Pożarnej i Straży Miejskiej za czuwanie nad bezpieczeństwem w czasie Drogi Krzyżowej, a starszym ministrantom i ich opiekunowi za przygotowanie i poprowadzenie.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do uświetnienia liturgii Triduum Paschalnego: kapłanom, panu organiście, panu kościelnemu, ks. Kamilowi oraz wszystkim, którzy wykonali dekoracje ołtarza wystawienia czyli tzw. ciemnicy i Grobu Pańskiego, siostrze zakrystiance szczególnie za piękne dekoracje kwiatowe, chórowi, lektorom, ministrantom, bielankom, sypaczkom, osobom niosącym baldachim, sztandary i feretrony w procesji rezurekcyjnej, Straży Pożarnej, Policji i Straży Miejskiej. Władzom miasta dziękujemy za przychylność w załatwianiu różnych spraw urzędowych. Wszystkim składamy serdeczne: Bóg zapłać.

14-04-2017

Strona 1 z 50  > >>