21-09-2020

Serdecznie dziękujemy ks. Proboszczowi Marcinowi Ożóg za Słowo Boże i życzymy mu błogosławieństwa Bożego przy budowie kościoła.

Dziś przystąpiło do I Komunii Św. 57 dzieci ze szkoły Podstawowej na ul. Siennickiej. Bóg zapłać rodzicom za dar ołtarza 5300 zł, który będzie przeznaczony na spłatę czujników przeciwpożarowych. W sposób szczególny dziękujemy S. Joannie i katechetom za przygotowania do I Komunii Św.

16-09-2020

Za dzisiejsze ofiary złożone na tace które są przeznaczone na nasze Seminarium Duchowne składamy serdeczne Bóg zapłać.

Dziś o godz. 17.00 odbędzie się różaniec fatimski i procesja.
07-09-2020

Dziś z racji I niedzieli miesiąca po Mszy Św. o godz. 12.30 wystawienie Najśw. Sakramentu i procesja Eucharystyczna na którą w sposób szczególny zapraszamy Służbę Liturgiczną i asystę procesyjną.

31-08-2020

Serdecznie witamy wikariusza ks. Karola Grabowskiego, który rozpoczyna posługę w w naszej parafii. Będzie on także nowym kapelanem w naszym mińskim szpitalu. Życzymy mu owocnej pracy duszpasterskiej i polecajmy go opiece Matki Bożej Mińskiej.

Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się we wtorek o godz. 8.00 a spotkanie katechetyczne o godz. 19.00. Zachęcamy dzieci i młodzież do spowiedzi w tygodniu.

24-08-2020

Serdecznie witamy w naszej parafii alumna naszego seminarium Duchownego w Warszawie. Jest on na piątym roku. Akolita Mateusz jeszcze nie jest kapłanem i został skierowany przez ks. Rektora na praktykę duszpasterską na 1 miesiąc. Zapozna się z funkcjonowaniem naszej parafii, a zdobyte doświadczenia będzie mu pomocne gdy przyjmie święcenia kapłańskie. Księże alumnie życzymy tobie błogosławieństwa Bożego w poznawaniu lokalnego Kościoła w Mińsku Mazowieckim.

19-08-2020
1. Dziś w naszym mieście od 10.00 do 15.00 piknik historyczny na placu przy Miejskim Domu Kultury. Główne uroczystości rozpoczynają się o godz. 16.45 przy Muzeum Ziemi Mińskiej na ul. Sosnowskiego. Rozpocznie je ceremonia wojskowa. Następnie wystąpienie burmistrza i zaproszonych gości, na koniec salwa honorowa i koncert orkiestry dętej, zapraszamy.
13-08-2020
W naszej parafii trwa nowenna do Matki Bożej jako dziękczynienie za „Cud nad Wisłą” z 1920 r., a jednocześnie błagamy Boga abyśmy my jako naród nie odeszli od Kościoła, Matki Bożej, byśmy nie ulegli pokusie ideologii LGBT i żyli bez przykazań Bożych. Ta walka duchowa toczy się o nasze wieczne zbawienie, czy pójdziemy za pokusami szatana i zostaniemy skazani na piekło czyli wieczne potępienie, czy będziemy wierni Bogu i Jego Kościołowi a przez to osiągniemy po śmierci wieczne zbawienie. Ta walka trwa od początku ludzkości, o czym mówi nam księga Rodzaju.
03-08-2020

Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.30 z racji I-szej Niedzieli miesiąca nabożeństwo ekspiacyjne za zniewagi wyrządzone Panu Jezusowi i Matce Najświętszej dokonane przez aktywistów grupy LGBT. Również po wszystkich Mszach św. w tej intencji będziemy śpiewali Suplikacje.

Dziękujemy ks. Marcinowi za wygłoszone Słowo Boże i życzymy pomocy Bożej w budowie Kościoła.

06-07-2020

Dziś po Mszach Świętych będzie możliwość złożenia ofiary na funkcjonowanie „Radia Maryja” i „Telewizji Trwam”

Dziś po Mszy Św. o godz. 12.30 nabożeństwo z racji pierwszej niedzieli miesiąca.

Siostry Karmelitanki z Nowych Osin serdecznie zapraszają za Uroczystość Matki Bożej z Góry Karmel wraz z poprzedzającym ją Triduum, w dniach 13-16 lipca. Więcej szczegółów na plakacie.
30-06-2020

Jest nas w kościele coraz więcej, prosimy o zachowanie odległości, pamiętajmy o zaleceniach sanepidu, m.in. o maseczkach ochronnych.

Dzisiejsze ofiary zbierane na tace będą w ¼ przekazane na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą.

Strona 1 z 71  > >>