KRZYSZTOF URBANIAK, kawaler z Mińska Mazowieckiego z parafii tutejszej i DOMINIKA JAGLIŃSKA, panna z parafii św. Anny w Jakubowie

MATEUSZ PIOTR STRZAŁKOWSKI, kawaler z parafii św. Stanisława BM w Siennicy i KAMILA BELKIEWICZ, panna z Mińska Mazowieckiego z parafii tutejszej

MATEUSZ WALESIAK, kawaler z Mińska Mazowieckiego z parafii św. Antoniego i ALEKSANDRA DUK, panna z Mińska Mazowieckiego z parafii tutejszej

PAWEŁ LECHNIO, kawaler i ANNA KAROLINA CYRAN, panna oboje z parafii tutejszej.

MICHAŁ KALINOWSKI, kawaler i MICHALINA KOWALSKA, panna oboje z parafii tutejszej.

PAWEŁ OLSZEWSKI, kawaler z parafii św. Antoniego w Mińsku Mazowieckim i MAGDALENA SZCZEPANIAK, panna z parafii tutejszej.