DANIEL RYSZAWA, kawaler z parafii św, Anny w Jakubowie i KAROLINA SANDRA ROKICKA, panna z parafii tutejszej

MACIEJ STANISŁAW ROGULSKI, kawaler z parafii tutejszej i DOROTA RYBACKA, panna z parafii MB z Guadalupe w Budach Barcząckich.

JACEK BĄKOWSKI, kawaler z parafii św. Jana Chrzciciela w Stanisławowie i RENATA ANTOSIEWICZ, stanu wolnego z parafii tutejszej.

KAMIL KLIMEK, kawaler z parafii tutejszej i IZABELA LUBASZKA, panna z parafii Miłosierdzia Bożego w Żukowie.

SEBASTIAN KASPROWICZ, kawaler z parafii tutejszej i ALEKSANDRA JAKUBIAK, panna z parafii św. Antoniego w Mińsku Mazowieckim

MARCIN SADOWSKI, kawaler i KATARZYNA PORĘBSKA, panna oboje z parafii tutejszej,

PIOTR WOJEWÓDZKI, kawaler z parafii św. Piotra i Pawła w Wodyniach i DOROTA PROCZKA, panna z parafii tutejszej.

PATRYK DZIUGIEŁ, kawaler z parafii tutejszej i PAULINA STAWISIŃSKA, panna z parafii św. Antoniego w Mińsku Mazowieckim.

KONRAD NOWAKOWSKI, kawaler z parafii św. Mikołaja w Dobrem i PAULINA NOWAK, panna z parafii tutejszej.

MATEUSZ ŚLĄZEK, kawaler z parafii tutejszej i KATARZYNA GRUSZCZYŃSKA, panna z parafii Podwyższenia Krzyża Św. w Ciepielowie.

ADAM WĄSOWSKI, kawaler z parafii tutejszej i ANNA PAPIEROWSKA, panna z parafii św. Brata Alberta Chmielowskiego w Kętrzynie.

RADOSŁAW RYNK, kawaler z parafii tutejszej i AGATA JULIA CHRZANOWSKA, panna z parafii MB Częstochowskiej w Zielonce.

ŁUKASZ GAŁGANOW, kawaler i SYLWIA WIERCIOCH, panna

oboje z Mińska Mazowieckiego z parafii tutejszej.

KAMIL TOMASZ STRYJEK, kawaler z parafii Przemienienia Pańskiego w Tłuszczu i EWELINA ŻAK, panna z parafii. tutejszej