II Niedziela Zwykła

Dziś po każdej Mszy św. zbiórka przed kościołem na rzecz Domu Samotnej Matki w Zielonce. Bóg zapłać za wszystkie ofiary przeznaczone na ten cel.

Po Mszy św. o godz. 12.30 Nabożeństwo do Matki Bożej Hallerowskiej.  Dzisiejsza Msza św. o godz. 12.30 jest Mszą  św. zbiorową.

O godzinie 17.00 w sali domu parafialnego katecheza dla rodziców i chrzestnych.

Spotkanie rodziców dzieci przed I Komunią Św. w najbliższy wtorek o 19.00 w kościele.

W piątek 20 stycznia o godz. 11.00 Msza św. w int. Szkoły z ul. Siennickiej.

W sobotę 21 stycznia w naszej parafii będą gościć przedstawiciele Zespołów Caritas z naszej diecezji. Spotkanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 10.00, którą odprawi Ks. Bp Marek Solarczyk.

W przyszłą niedzielę 22 stycznia w naszym kościele po Mszy św. o godz. 16.00 uczniowie z Zespołu Szkół Miejskich nr 2 przy ul. Siennickiej będą wystawiali jasełka.

W dniach 20-22.01.2017 r. (od piątku do niedzieli) siostry loretanki zapraszają na rekolekcje „Dialog małżeński”. Szczegóły na plakacie.

W przyszłą niedzielę zbiórka na budowę Ośrodka dla dzieci niepełnosprawnych w powiecie mińskim.

W gablocie ogłoszeniowej są umieszczone ważne informacje na temat bardzo groźnego wirusa ptasiej grypy i postępowania z drobiem domowym i dzikimi ptakami.

W kościele pod chórem jest do nabycia prasa katolicka.

W najnowszym numerze tygodnika „Idziemy” m.in. artykuły: „Historia jednego trenera” – świadectwo wiary trenera Legii Warszawa; oraz „Polak, katolik, obywatel” – aktywność ludzi wierzących stanowi kluczowy element tego, co nazywamy społeczeństwem obywatelskim;

W tygodniku „Gość Niedzielny” m.in. artykuły: „Wszystko w twoich rękach” – jaką moc ma błogosławieństwo ojca; oraz: „Bój się Boga” – czy Boga należy się bać i co znaczą słowa, że bojaźń Boża jest początkiem mądrości?

Kontynuujemy w naszej parafii wizytę duszpasterską, czyli kolędę.

Wizyta duszpasterska będzie rozpoczyna się w soboty od godz. 9, natomiast w pozostałe dni tygodnia od godz. 16. Plan będzie dostępny na tablicach ogłoszeń i na stronie internetowej parafii.