XI Niedziela Zwykła

Nasza parafia przekazała ze zbiórki na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie 2780,- zł. Niech wszystkim ofiarodawcom Boża Opatrzność wynagrodzi.

Za dzisiejsze ofiary złożone na tacę, które w połowie będą przeznaczone na wakacyjny wyjazd dzieci i młodzieży z naszej parafii składamy serdeczne Bóg zapłać.

Dziś po naszej parafii rozpocznie chodzić po domach Matka Boża w znaku obrazu Jasnogórskiego. Odwiedziny rozpocznie od mieszkańców Starej Niedziałki. Na rozpoczęcie peregrynacji zostanie odprawiona Msza św. na ul. Zielonej w Starej Niedziałce dziś o godz. 9.00.

Dzisiaj o godz. 13.30 w kościele pw. Matki Bożej Różańcowej na Bródnie nasz były proboszcz ks. prałat Stanisław Wołosiewicz odprawi uroczystą Mszę św, dziękczynną w 50-lecie kapłaństwa. U nas odprawi za tydzień w przyszłą niedzielę o godz. 12.30.

Proboszcz parafii Matki Bożej Dobrej Rady w Wólce Mińskiej zaprasza dziś na 10 Piknik Rodzinny w Wólce Mińskiej. Więcej szczegółów na ten temat na plakatach w gablocie z ogłoszeniami.

W poniedziałek 13 czerwca wspomnienie liturgiczne św. Antoniego z Padwy i odpust w parafii św. Antoniego.

Finały naszej Diecezjalnej Ligi Piłkarskiej w tym roku odbywają się u nas. 18 czerwca od godziny 9.00 do 16.00. Występują w nich nasze 3 drużyny w poszczególnych kategoriach wiekowych. 2 z nich będą bronić zeszłorocznego mistrzostwa. Jedna walczyć o 3 miejsce. Serdecznie zapraszamy do kibicowania i wspierania nas na boisko Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Dąbrówki.

Parafialne Centrum ŚDM zaprasza gospodarzy oraz pielgrzymów na Mszę św. 18 czerwca o godz. 18.00.  Po Mszy św. zapraszamy na czuwanie modlitewne do

Domu Parafialnego.

Siostra Margaret zaprasza bielanki na ostatnie spotkanie przed wakacjami w sobotę 18.06 o godzinie 10.00. Będzie sprzątanie Sali nad zakrystią i porządkowanie strojów. Obecność obowiązkowa. Jeśli ktoś ma strój w domu prosimy o przyniesienie go do zakrystii

W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 Nabożeństwo do Matki Bożej Hallerowskiej. Msza św. o godz. 12.30 będzie Mszą  św. zbiorową - intencje można składać w tygodniu w kancelarii.

Konferencja dla rodziców i chrzestnych odbędzie się w przyszłą niedzielę o godzinie 17.00 w salce Domu Parafialnego.

W przyszłą niedzielę po Mszach świętych poświęcenie pojazdów i modlitwa o bezpieczne wyjazdy wakacyjne.

Za tydzień ofiary z niedzielnej tacy będą przeznaczone na budowę kościoła w Budach Barcząckich.

Z okazji 1050 rocznicy Chrztu Polski jest organizowana Pielgrzymka do Pragi Czeskiej w dniach 27.06 – 1.07 br. Szczegółowe informacje w zakrystii lub kancelarii.

W kościele pod chórem jest do nabycia prasa katolicka.

W najnowszym numerze tygodnika „Idziemy” m.in. artykuły: „Być dumnym katolikiem” „Bóg jest wszędzie”

W tygodniku „Gość Niedzielny” m.in. artykuły: ”Jak powstaje miasteczko w Brzegach.