Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na Katolicki Ośrodek Adopcyjny.

Konferencja dla rodziców i   chrzestnych o godz. 17,00 w Domu Parafialnym

We wtorek nasza parafia będzie przeżywać odpusty w Uroczystość Narodzenia NMP

By uzyskać odpust trzeba być w stanie łaski uświęcającej, przyjąć komunię św., odmówić Ojcze nasz i Zdrowaś Mario na intencje ojca świętego. Odpust można uzyskać dla siebie, dla kogoś lub za zmarłych. Msze św. o godz. 6,30; 8,00; 9,30 i 18,00

W ubiegły piątek wspólnota parafialna Ruchu Światło-Życie rozpoczęła nowy rok formacyjny. Młodzież gimnazjalną, ponadgimnazjalną oraz studentów zapraszamy w każdy piątek o godz. 18 na Mszę Św. w naszej świątyni, a potem na spotkania w sali domu parafialnego. Uczniów klas 4-6 zapraszamy na oddzielne spotkania Oazy Dzieci Bożych w każdą sobotę od godz. 10:30 do domu parafialnego.

Spotkanie dla rodziców i dzieci z racji rocznicy I Komunii św. w przyszłą niedzielę po mszy o 11,00

Kandydatów do sakramentu bierzmowania, którzy kontynuują swoje przygotowanie zapraszamy na pierwsze spotkanie po wakacjach w najbliższą niedzielę 13.09.2015 r. na godz. 19

Za tydzień w naszej parafii festyn i loteria. całkowity dochód przeznaczony jest na caritas parafialny. Prosimy o przynoszenie fantów i ciast w sobotę.

Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona jest na nasze seminarium duchowne.

14.09.2015 o godz. 19,00 w domu parafialnym  rozpoczyna się kurs przedmałżeński.

Przed kościołem jest prasa Idziemy i Gość Niedzielny.