XVI Niedziela Zwykła

Przypominamy, że jak co roku, w lipcu i sierpniu w niedziele nie ma w naszym kościele Mszy św. o godz. 16:00.

W dniu dzisiejszym, z racji trzeciej niedzieli miesiąca,po Mszy św. o godz. 12.30 nabożeństwo do Matki Bożej Hallerowskiej,

Konferencja dla rodziców i chrzestnych przed sakramentem Chrztu świętegodziś o godz. 17 w salce na plebanii.

W przyszłą niedzielępo Mszy św. o godz. 12:30 spotkanie kół Żywego Różańca.

Z racji przypadającego w tym tygodniu w sobotę Dnia Św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących, w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będziemy święcić samochody i inne pojazdy oraz modlić się o bezpieczeństwo na drogach. Zapraszamy wszystkich kierowców, szczególnie tych, którzy nie zdążyli na poświęcenie samochodu przed wakacjami. Zbliża się czas pielgrzymek na Jasną Górę.Ks. Marcin Wojtczak zaprasza do pielgrzymowania w grupie fioletowej podczas 35 Warszawskiej Akademickiej Pielgrzymki Metropolitalnej.Szczegóły na plakatach w gablotach przy wyjściu z kościoła.

Wewtorek 4 sierpnia, po raz kolejny przez teren naszej parafii będzie przechodziła PieszaPielgrzymkaŁomżyńska na Jasną Górę. Pielgrzymi będą uczestniczyć we Mszy św. w naszym kościele, a następnie planowany jest godzinny odpoczynek.Zgodnie z tradycją parafia organizuje dla pielgrzymów posiłek. Prosimy między innymi o wodę i napoje oraz jedzenie np. ciasta. Wodę można przywozić wcześniej, ciasta natomiast dopiero 3sierpnia lub 4 sierpnia rano.

Kiosk przy kościele z prasą katolicką, książkami i dewocjonaliami otwarty będzie dzisiajtylko do godz. 13:30.