Pielgrzymka do Chorwacji

Pielgrzymka do Chorwacji, Medjugorje, Austrii i Czech

13-19 IV 2015

Program:

13 IV pon.: Mińsk Mazowiecki (wyjazd godz. 7.00)– Jasna Góra (msza święta) – obiadokolacja, nocleg (płd. Czechy)

14 IV wt.: Południowe Czechy – Austria – Słowenia – Chorwacja – Marija Bistrica (msza święta) – Medjugorje – obiadokolacja, nocleg

15 IV śr.: Medjugorje: Podbrdo – wzgórze objawień, Kriżevac (droga krzyżowa), kościół św. Jakuba (msza święta)

16 IV czw.: Medjugorje – Dubrownik (starówka) – Mostar (kamienny most, starówka) – Medjugorje – obiadokolacja, nocleg

17 IV pt.: Medjugorje – Jeziora Plitwickie – Słowenia – Austria – Mariazell – obiadokolacja, nocleg

18 IV sob.: Mariazell (msza święta) – Czeski Krumlov (spacer po starówce) – Czechy– Wambierzyce – obiadokolacja, nocleg

19 IV ndz.: Wambierzyce (msza święta) – Mińsk Mazowiecki (przyjazd ok. godz. 19)

Koszt pielgrzymki: 1500 zł ( w tym zaliczka 300 zł). W cenę wliczone są: przejazd autokarem klasy międzynarodowej, noclegi w hotelach i domu pielgrzyma, obiadokolacje i śniadania, bilet do Parku Narodowego Jezior Plitwickich, ubezpieczenie.

Pieniądze można wpłacać w gotówce lub na konto parafii: Parafia Rzymskokatolicka p.w. Narodzenia NMP, ul. Kościelna 1, 05-300 Mińsk Mazowiecki nr rachunku: 94 1240 2702 1111 0000 3041 8460 z dopiskiem: pielgrzymka do Chorwacji + imię i nazwisko pielgrzyma.

Uwaga! Ze względu na fakt, że Medjugorje leży w państwie Bośnia i Hercegowina, a więc poza Unią Europejską, każdy pielgrzym musi mieć paszport z minimum trzymiesięcznym okresem ważności.

Do zgłoszenia potrzebny jest adres zameldowania, nr pesel i nr telefonu kontaktowego.

Zapisy i pozostałe informacje u ks. Proboszcza.