IV Niedziela Zwykła 1.02.2015

W dniu dzisiejszym po mszy św. o godz. 12.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, procesja eucharystyczna i spotkanie dla kółek różańcowych; o godz. 17 konferencja dla rodziców i chrzestnych przed sakramentem Chrztu świętego.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź w tym dniu rano w czasie mszy świętych, natomiast po południu od godz. 17.30. Kapłani, jak co miesiąc udadzą się w piątek do chorych z komunią świętą o godz. 9.

Jutro 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego, zwane Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze święte w tym dniu w naszym kościele o godz. 6.30, 8, 9.30, 18 i 19.30. Na każdej mszy świętej poświęcenie gromnic, które można nabyć w dniu dzisiejszym w kiosku przed kościołem, natomiast jutro, przed każdą mszą świętą przy stoliku pod chórem w kościele. Ofiary złożone na tace w dniu jutrzejszym są przeznaczone na zakony kontemplacyjne.

Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej w najbliższą sobotę 7 lutego o godz. 19.00.

Na stoliku pod chórem są wyłożone ulotki zachęcające do przekazywania 1% podatku dochodowego na rzecz Caritas, pozwalającego na finansowanie różnych dzieł charytatywnych zarówno w naszej diecezji, jak też w naszej parafii. Gorąco zachęcamy do wsparcia tej formy pomocy najbardziej potrzebującym.