Niedziela Świętej Rodziny 28.12.2014

Mińskie Towarzystwo Muzyczne zaprasza na koncert kolęd i pastorałek, który odbędzie się w naszym kościele w dniu dzisiejszym o godz. 17.

W środę 31 grudnia o godz. 18 msza św. dziękczynna za kończący się rok 2014. Po mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i krótka adoracja. W środę 31 grudnia kancelaria parafialna będzie nieczynna.

Natomiast w czwartek 1 stycznia Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi. Msze święte w tym dniu według porządku niedzielnego.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Kapłani w tym dniu od godz. 9 będą odwiedzać chorych w ich domach. Spowiedź w tym dniu w czasie mszy św. porannych i od godz. 17.30.

W przyszłą niedzielę 4 stycznia po mszy świętej o godz. 12.30 krótka adoracja i po niej procesja eucharystyczna.

Spotkanie opłatkowe dla rady duszpasterskiej odbędzie się w dniu 1 stycznia o godz. 19, natomiast dla wszystkich katechetów z naszej parafii w niedzielę 4 stycznia o godz. 17 w domu parafialnym.

Zapraszamy na Orszak Trzech Króli, który przejdzie ulicami naszego miasta 6 stycznia. Początek orszaku bezpośrednio po mszy świętej o godz. 12.30 w naszym kościele. Zapraszamy całe rodziny do włączenia się w tę nową i dynamicznie się rozwijającą tradycję związaną z przeżywaniem radości Narodzenia Pańskiego. W niedzielę za tydzień będzie po mszach świętych zbiórka do puszek na pokrycie kosztów związanych z organizacją orszaku.

W piątek 2 stycznia rozpoczniemy w naszej parafii wizytę duszpasterską, czyli kolędę.