Boże Narodzenie 2014

Z okazji dzisiejszej uroczystości został wydany kolejny numer bezpłatnego biuletynu parafialnego, który znajduje się na stolikach pod chórem. Zapraszamy do zapoznania się z jego treścią.

Porządek Mszy świętych w pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, tak jak w każdą niedzielę, z jednym wyjątkiem – 25 grudnia nie będzie mszy św. o godz. 6.30.

Zapraszamy rodziny z naszej parafii do świętowania jubileuszów małżeńskich w Niedzielę Świętej Rodziny, czyli 28 XII 2014 r. w czasie mszy św. o godz. 12.30. Prosimy, by zgłaszać jubilatów  w  zakrystii po mszach świętych.

Mińskie Towarzystwo Muzyczne zaprasza na koncert kolęd i pastorałek, który odbędzie się w naszym kościele w przyszłą niedzielę 28 grudnia o godz. 17.

Spotkania opłatkowe: dla rady duszpasterskiej odbędzie się w dniu 1 stycznia o godz. 19, natomiast dla wszystkich katechetów z naszej parafii w niedzielę 4 stycznia o godz. 17 w domu parafialnym.

Życzenia świąteczne