Intencje Mszalne 23-30.11.2014
XXXIVNiedziela Zwykła
23 listopada |
6.30 |
+ Barbarę LECH – greg. 23 |
8.00 |
Greg. 23 za zmarłych |
|
9.30 |
+ Irenę Kropielnicką |
|
11.00 |
+ Teofila (29 r.), Mariannę, Józefa WÓJCICKICH; Ryszarda DYMOWSKIEGO; |
|
12.30 |
+ Jacka ANTOSIEWICZA – greg. 23 |
|
12.30 |
+ Janusza KONCĘ; Halinę OLEJNIK; Annę TARNOWSKĄ; rodziców i teściów |
|
16.00 |
Dziękczynna z okazji 22 r. ślubu Agnieszki i Macieja |
|
18.00 |
+ Felicję (20r.), Andrzeja KULMÓW; Romana CUDNEGO; Wacława RASTAWICKIEGO |
Poniedziałek24 listopada |
6.30 |
+ Barbarę LECH – greg. 24 |
6.30 |
+ Czesławę SĘKTAS (9r); z r. SĘKTASÓW, SEKULARÓW |
|
7.00 |
+ Jacka ANTOSIEWICZA – greg. 24 |
|
7.00 |
+ Stanisława, Stanisławę DŻBIK; Zofię, Stanisława DYMKOWSKICH |
|
8.00 |
Greg. 24 za zmarłych |
|
18.00 |
+ Violettę LUSIŃSKĄ (m-c po +) |
|
18.00 |
+ Aleksandrę, Szczepana, Janusza PAWELCÓW |
Wtorek25 listopada |
6.30 |
+ Barbarę LECH – greg. 25 |
6.30 |
+ Feliksę TKACZYK (1r.) |
|
7.00 |
+ Jacka ANTOSIEWICZA – greg. 25 |
|
7.00 |
+ Katarzynę ZAJĄC; Bogusława, Grzegorza ZAJĄCÓW; z r. ZAJĄCÓW, ROKICKICH; dusze w czyśćcu… |
|
8.00 |
Greg. 25 za zmarłych |
|
18.00 |
|
Środa
26 listopada |
6.30 |
+ Barbarę LECH – greg. 26 |
6.30 |
+ Edwarda MULARZA; Ryszarda, Tadeusza JAKUBOWSKICH |
|
7.00 |
+ Jacka ANTOSIEWICZA – greg. 26 |
|
7.00 |
+ Bogdana FILIPIAKA; Anielę, Grzegorza ADAMOWICZÓW, ich dzieci; dusze w czyśćcu… |
|
8.00 |
Greg. 26 za zmarłych |
|
18.00 |
z b i o r o w a |
Czwartek
27 listopada |
6.30 |
+ Barbarę LECH – greg. 27 |
6.30 |
|
|
7.00 |
+ Jacka ANTOSIEWICZA – greg. 27 |
|
7.00 |
Dziękczynna z okazji 3 r. ur. Małgorzaty z prośbą o Boże bł., opiekę M.B. i potrzebne łaski dla niej i dla całej rodziny |
|
8.00 |
Greg. 27 za zmarłych |
|
18.00 |
+ Andrzeja Jurkowskiego (8 r.) |
|
18.00 |
+ Antoninę JEDLIŃSKĄ (10r.); Mariannę, Bolesława ANTOSZCZAKÓW; Bogusławę, Kazimierza MIĄSKIEWICZÓW; Stanisława CHODKOWIKIEGO; z r. JEDLIŃSKICH, ANTOSZCZAKÓW, BARSZCZEWSKICH, MIĄSKIEWICZÓW |
Piątek
28 listopada |
6.30 |
+ Barbarę LECH – greg. 28 |
6.30 |
|
|
7.00 |
+ Jacka ANTOSIEWICZA – greg. 28 |
|
7.00 |
+ Marię, Franciszka BAJOREK; z r. BAJOREK |
|
8.00 |
Greg. 28 za zmarłych |
|
15.00 |
z b i o r o w a |
|
18.00 |
z b i o r o w a |
Sobota
29 listopada |
6.30 |
+ Barbarę LECH – greg. 29 |
6.30 |
+ Janusza, Mariannę KOWALCZYKÓW; Jana, Leokadię, Katarzynę JAKUBOWSKICH, Józefę CHABIERĘ |
|
7.00 |
+ Jacka ANTOSIEWICZA – greg. 29 |
|
7.00 |
+ Mariusza MISIOŁKA |
|
8.00 |
Greg. 29 za zmarłych |
|
18.00 |
|
|
18.00 |
Dziękczynna z okazji 80 r. ur. Alfreda z prośbą o Boże bł., opiekę M.B. i potrzebne łaski dla niego i dla całej rodziny |
INiedziela Adwentu
30 listopada |
6.30 |
+ Barbarę LECH – greg. 30 |
8.00 |
Greg. 30 za zmarłych |
|
9.30 |
+ Andrzeja DUDZIŃSKIEGO |
|
11.00 |
+ Celinę, Włodzimierza PAROLÓW |
|
12.30 |
Za Parafian |
|
12.30 |
+ Jacka ANTOSIEWICZA – greg. 30 |
|
16.00 |
+ Barbarę, Wincentego WIERCIOCHÓW; Jana, Kazimierę, Władysława i Stefana KOMUDÓW |
|
18.00 |
+ Stefana, Helenę, Henryka, Tadeusza WŁODARCZYKÓW; Feliksę SZOSTAK |
MSZE ŚWIĘTE
Niedziele:
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12.30, 16:00, 18:00
w llipcu i sierpniu nie ma Mszy Św. o godz. 16:00
Dni powszednie:
6:30, 7:00, 8.00, 18:00
w llipcu i sierpniu nie ma Mszy Św. o godz. 8:00
Adoracja Najświętszego Sakramentu
w dni powszednie od 7:30 do 18:00
Nabożeństwo za kałpanów i o powołania kapłańskie
I czwartek miesiąca