XXXIII Niedziela Zwykła

Dziękujemy za ofiary złożone w dniu dzisiejszym na tace, które – jak ogłaszaliśmy –  w całej diecezji zostaną przeznaczone na przygotowanie Światowych Dni Młodzieży w 2016 roku.

Spotkanie dla kółek różańcowych w dniu dzisiejszym po mszy św. o godz. 12.30.

Poświęcenie modlitewników dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. dla szkoły podstawowej w Starej Niedziałce i dzieci z pozostałych szkół dziś o godz. 16.

Konferencja dla rodziców i chrzestnych przed sakramentem Chrztu świętego również dziś o godz. 17 w salce domu parafialnego.

W najbliższy wtorek 18 listopada, z okazji setnej rocznicy męczeńskiej śmierci bł. Karoliny Kózkówny po mszy świętej wieczornej będzie litania do tej błogosławionej, na którą wszystkich zapraszamy.

Rozpoczynamy kolejną turę przygotowań młodzieży z naszej parafii do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy rodziców gimnazjalistów z klas trzecich na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w dniu dzisiejszym o godz. 17 w kościele, natomiast pierwsze spotkanie dla młodzieży w przyszłą niedzielę 23 listopada o godz. 19.

Zebranie dla rodziców  uczniów klas 3 przygotowujących się do I Komunii Św. odbędzie się w czwartek 20 listopada: 18:00 – dla SP przy ul. Siennickiej;  19:00 – dla SP przy ul. Dąbrówki; 17:00 – dla SP w Niedziałce i dzieci z pozostałych szkół.

Spotkanie bielanek w sobotę 22 listopada o godz. 10. Zebranie rodziców wszystkich dziewcząt ze służby liturgicznej: bielanek, sypaczek i scholi w przyszłą niedzielę 23 XI po mszy świętej o godz. 11.

Gorąco zachęcamy do wypełnienia obywatelskiego obowiązku i wzięcia udziału w wyborach samorządowych głosując na kandydatów, których wskaże nam własne sumienie. Dzisiejsze wybory mają bezpośredni wpływ na nasze życie, gdyż wyłonieni w nich przedstawiciele władz naszego miasta, gminy i powiatu będą podejmowali wiele decyzji bezpośrednio nas dotyczących. Członkowie komisji wyborczych zwracają uwagę na liczne zmiany wielkości okręgów wyborczych oraz na nowe miejsca głosowania w naszym mieście.