Intencje 9-17.11.2014
XXXIINiedziela Zwykła
9 listopada |
6.30 |
+ Barbarę LECH – greg. 9 |
8.00 |
Greg. 9 za zmarłych |
|
9.30 |
+ Janinę, Władysława, Tadeusza JACKIEWICZÓW; Janinę, Wandę, Władysława SADOCH; Michała, DROZDOWSKIEGO; Zbigniewa JAROSZA |
|
11.00 |
+ Annę, Aleksandra, Stanisława, Hieronima, Zdzisława, Annę MURAWSKICH; Janinę, Mieczysława BIELAWSKICH; Marka, Radosława GRUBÓW |
|
12.30 |
+ Jacka ANTOSIEWICZA – greg. 9 |
|
12.30 |
+ Jadwigę, Edwarda WRÓBLEWSKICH; |
|
16.00 |
Dziękczynna z okazji 3 r. ur. Dominiki z prośbą o bł. Boże i potrzebne łaski dla niej, rodziców i siostry Natalii |
|
18.00 |
+ Mariannę, Tadeusza NIEPRZECKICH, |
Poniedziałek10 listopada |
6.30 |
+ Barbarę LECH – greg. 10 |
6.30 |
+ Mariana CZYŻEWSKIEGO, Jadwigę, Władysława RATUSKICH |
|
7.00 |
+ Jacka ANTOSIEWICZA – greg. 10 |
|
7.00 |
+ Mariana OSTROWSKIEGO (1r.), |
|
8.00 |
Greg. 10 za zmarłych |
|
18.00 |
+ Stanisławę KULMA (4r.), z r. KULMÓW, ZAGÓRSKICH, PRYCZYNICZÓW, ZOMBERTÓW |
|
18.00 |
W int. Ks. Marcina KACZMARSKIEGO oraz Ks. Marcina WOJTCZAKA |
Wtorek11 listopada |
6.30 |
+ Barbarę LECH – greg. 11 |
6.30 |
+ Jacka ANTOSIEWICZA – greg. 11 |
|
8.00 |
Greg. 11 za zmarłych |
|
9.30 |
Dziękczynna z okazji 76 r. ur. Heleny oraz 16 r. ur. Bartłomieja z prośbą o bł. Boże, opiekę M.B. i potrzebne łaski dla nich i dla całej rodziny |
|
12.30 |
W intencji Ojczyzny |
|
12.30 |
W intencji Parafian |
|
18.00 |
+ Janusza SARNĘ, Eugenię, Władysława, Zdzisława KOMUDZIŃSKICH, Jana SARNĘ |
Środa
12 listopada |
6.30 |
+ Barbarę LECH – greg. 12 |
6.30 |
+ Jana TOMASZEWSKIEGO (23r.); z r. TOMASZEWSKICH, HARDEK |
|
7.00 |
+ Jacka ANTOSIEWICZA – greg. 12 |
|
7.00 |
+ Weronikę, Franciszka, Stanisława PRZEDLACKICH |
|
8.00 |
Greg. 12 za zmarłych |
|
18.00 |
z b i o r o w a |
Czwartek
13 listopada |
6.30 |
+ Barbarę LECH – greg. 13 |
6.30 |
+ Zygmunta, Bolesławę, Edwarda MIŁKOWSKICH; Cecylię, Jana, Irenę GROCHOWSKICH |
|
7.00 |
Dziękczynna z okazji 56 r. ur. Zbigniewa z prośbą o Boże bł., opiekę M.B. i potrzebne łaski dla niego i dla całej rodziny |
|
8.00 |
Greg. 13 za zmarłych |
|
18.00 |
|
|
18.00 |
+ Jacka ANTOSIEWICZA – greg. 13 |
Piątek
14 listopada |
6.30 |
+ Barbarę LECH – greg. 14 |
7.00 |
+ Jacka ANTOSIEWICZA – greg. 14 |
|
7.00 |
+ Halinę POCHYLSKĄ (4r. ), Zygmunta POCHYLSKIEGO, Zygmunta ZWIERZA, dusze czyścowe |
|
8.00 |
Greg. 14 za zmarłych |
|
15.00 |
z b i o r o w a |
|
18.00 |
z b i o r o w a |
Sobota
15 listopada |
6.30 |
+ Barbarę LECH – greg. 15 |
6.30 |
+ Annę OSICA (24r.), Stefanię, Stanisława OSICÓW |
|
7.00 |
+ Jacka ANTOSIEWICZA – greg. 15 |
|
7.00 |
+ Feliksę, Stanisława, Mariana, Tadeusza ŻURAWIA |
|
8.00 |
Greg. 15 za zmarłych |
|
18.00 |
|
XXXIIINiedziela Zwykła
16 listopada |
6.30 |
+ Barbarę LECH – greg. 16 |
8.00 |
Greg. 16 za zmarłych |
|
9.30 |
+ Karola ROKICKIEGO (2r.), Jana, Janinę, Tomasza, Wandę RYNIEWICZÓW; z r. KONCÓW, KULIGÓW, RYNIEWICZÓW |
|
11.00 |
Dziękczynna z okazji 18 r. ur. Przemysława z prośbą o Boże bł., opiekę M.B. i potrzebne łaski dla niego i dla całej rodziny |
|
11.00 |
+ Jana WOCIALA (9r.), z r. WOCIALÓW, RAWSKICH |
|
12.30 |
+ Jacka ANTOSIEWICZA – greg. 16 |
|
16.00 |
+ Józefa TATALA (7r.), Barbarę STELMASZCZYK (2r.) |
|
18.00 |
+ Kazimierę, Mariana, Zdzisława RADZIO; Stanisławę, Czesława, KUPCÓW; Zofię, Kazimierza JANICKICH |
MSZE ŚWIĘTE
Niedziele:
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12.30, 16:00, 18:00
w llipcu i sierpniu nie ma Mszy Św. o godz. 16:00
Dni powszednie:
6:30, 7:00, 8.00, 18:00
w llipcu i sierpniu nie ma Mszy Św. o godz. 8:00
Adoracja Najświętszego Sakramentu
w dni powszednie od 7:30 do 18:00
Nabożeństwo za kałpanów i o powołania kapłańskie
I czwartek miesiąca