Intencje Mszalne 26.10-2.11
XXXNiedziela Zwykła
26 października |
6.30 |
+ Tadeusza, Ryszarda JAKUBOWSKICH; Edwarda MULARZA |
8.00 |
+ Marię KROSZCZYŃSKĄ; Tadeusza KARASIEWICZA; z r. KROSZCZYŃSKICH, SZCZEPAŃSKICH, ANDRASIKÓW; |
|
9.30 |
+ Sabinę, Stanisławę, Jana BIEŃKOWSKICH; Helenę, Andrzeja GRUBA; Stanisławę BARTNICKĄ |
|
11.00 |
+ Władysława Dąbrowskiego; Stefanię BRZEZEK; Stanisława i Stefanię Dąbrowskich; z r. Dąbrowskich |
|
12.30 |
+ Monikę PIETRAK-WIĘCH – greg. 26 |
|
12.30 |
+ Bogusława KUCIA (25r.); z r. KUCIÓW |
|
16.00 |
+ Tadeusza (int. imieninowa), Józefę i Jana WIĄCEK; Jadwigę, Stanisława, Danutę KACZMAREK; z r. WIĄCKÓW i KACZMARKÓW |
|
18.00 |
+ Zbigniewa Mataka; Krystynę i Aleksandra ROGULSKICH |
Poniedziałek27 października |
6.30 |
+ Monikę PIETRAK-WIĘCH – greg. 27 |
7.00 |
+ Stanisława, Jadwige MALETKÓW; Cecylię KOWALSKĄ; z r. MALETKÓW i KOWALCZYKÓW |
|
8.00 |
+ Janinę GAŁĄZKA (26+) |
|
18.00 |
+ Krystynę i Mieczysława ZIENTARÓW |
Wtorek28 października |
6.30 |
+ Monikę PIETRAK-WIĘCH – greg. 28 |
7.00 |
+ Aleksandra i Leokadię CHABERÓW |
|
7.00 |
+ Tadeusza BARTNICKIEGO, Tadeusza, Mariannę i Jana; Henryka TOLAKÓW; Bronisławę CIURAJ; dusze w cz. |
|
8.00 |
+ Tadeusza, Irenę LIPIŃSKICH; Ludwikę TRZESZKOWSKĄ; z r. LIPIŃSKICH i ROŃDÓW |
|
18.00 |
Dziękczynna za panie z koła różańcowego z ul. Piaskowej w Mińsku Maz. z prośbą o łaskę zdrowia, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla żyjących oraz o zbawienie dla zmarłych |
|
18.00 |
Dziękczynna w 18 r. urodzin Roberta z prośbą o błog. Boże, wszelkie potrzebne łaski w życiu dorosłym oraz o opiekę Matki Bożej całej rodziny |
Środa
29 października |
6.30 |
+ Monikę PIETRAK-WIĘCH – greg. 29 |
7.00 |
+ Krystynę, Czesława, Tadeusza, Jana OLSZEWSKICH; Stanisławę KOWALSKĄ; Kunegundę i Stanisława NIEZNAJKÓW; Stanisława TALARA |
|
7.00 |
Dziękczynna w 58 r. urodzin Grażyny z prośbą o błog. Boże, opiekę Matki Bożej, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski na dalsze lata życia dla niej i całej rodziny |
|
8.00 |
Dziękczynna w 20 r. ślubu Jana i Iwony Okrzejskich |
|
18.00 |
z b i o r o w a |
Czwartek
30 października |
6.30 |
+ Monikę PIETRAK-WIĘCH – greg. 30 |
6.30 |
+ Kazimierz DZINGIEŁ (1r.) |
|
7.00 |
+ Andrzej MURZYNOWSKI (1r.) |
|
8.00 |
+ Tadeusza, Henrykę, Feliksa NIEDZIAŁKOWSKICH |
|
18.00 |
+ Cecylię Papierowską |
|
18.00 |
+ Kazimierza CYRANA (21r.); dziadków CYRANÓW, POTYRALSKICH; Barbarę i Sabinę KOTOWSKĄ; dziadków KOTOWSKICH, GŁÓWKÓW; dusze w cz. |
Piątek
31 października |
6.30 |
|
7.00 |
+ Damiana KIEPKA (16r.) |
|
7.00 |
|
|
8.00 |
+ Annę, Józefa JAGLIŃSKICH, Marka BUDZYNIA; Bolesława KURDEJA, Marię WŁODARCZYK; z r. JAGLIŃSKICH, ROSOCHACKICH; dusze w cz. |
|
15.00 |
z b i o r o w a |
|
18.00 |
z b i o r o w a |
Sobota
1 listopada |
6.30 |
+ Barbara Lech – greg. 1 |
8.00 |
+ Jacek Antosiewicz – greg. 1 |
|
9.30 |
|
|
9.30 |
+ Hannę Kruk (1r.); Zofię, Władysława SZOSTAKÓW; z r. KRUKÓW |
|
11.00 |
+ Stanisława, Wandę, Kazimierza KSIĄŻKÓW; dusze w cz. |
|
12.30 |
Greg. 1 za zmarłych |
|
18.00 |
+ Aleksandra KULIKOWSKIEGO; z r. KULIKOWSKICH, OBIDZIŃSKICH MAMIŃSKICH; dusze w cz. |
XXXINiedziela Zwykła
2 listopada |
6.30 |
+ Barbara Lech – greg. 2 |
8.00 |
+ Jacek Antosiewicz – greg. 2 |
|
9.30 |
+ Henryka, Zofię, Władysława JARZĘBSKICH, Janinę, Bronisława ADAMIEC; Wacławę JACKIEWICZ; Antoniego WASĄŻNIKA; Bolesława WÓJCIKA; zm. z r. |
|
11.00 |
+ Wandę, Kazimierza, Stanisława, Mariannę, Stanisława KSIĄŻKÓW; Zofię, Władysława, Józefę, Stanisława WOCIALÓW; Zofię, Stanisława, Jadwigę, Zygmunta, Janinę, Jana DŹWIGAŁÓW; Aleksandrę, Władysława JAGLIŃSKICH; zm. księży i ss Loretanki z naszej parafii; dusze w cz. |
|
12.30 |
+ Elżbietę STRACH; z r. GĄSECKICH, GĄGOLÓW, SADÓW, KOŚCIESZÓW |
|
12.30 |
Dziękczynna za rodzinę różańcową z Niedziałki II z prośbą o łaskę zdrowia, błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej dla żyjących oraz o zbawienie dla zmarłych |
|
16.00 |
Dziękczynna w 2 r. urodzin Zuzi z prośbą o błog. Boże, opiekę Matki Bożej, wszelkie potrzebne łaski dla niej, rodziców i siostry Tosi |
|
18.00 |
|
MSZE ŚWIĘTE
Niedziele:
6:30, 8:00, 9:30, 11:00, 12.30, 16:00, 18:00
w llipcu i sierpniu nie ma Mszy Św. o godz. 16:00
Dni powszednie:
6:30, 7:00, 8.00, 18:00
w llipcu i sierpniu nie ma Mszy Św. o godz. 8:00
Adoracja Najświętszego Sakramentu
w dni powszednie od 7:30 do 18:00
Nabożeństwo za kałpanów i o powołania kapłańskie
I czwartek miesiąca