XXI Niedziela Zwykła

We wtorek 26 sierpnia przypada Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze święte w tym dniu w naszym kościele o godz. 6.30, 8, 9.30 i 18.

Od przyszłej niedzieli 31.08 wznawiamy mszę św o godz 16.00

Wszystkich katechetów pracujących na terenie naszej parafii zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w poniedziałek 1 września o godz. 19 na plebanii.

Zachęcamy do przynoszenia losów na loterię fantową, którą z racji odpustu przygotowujemy na 7 września. Dochód z tej loterii przeznaczony zostanie na cele charytatywne. Prosimy o przynoszenie fantów do kosza, który jest wystawiony przed obrazem Matki Bożej.

Decyzją Księdza Biskupa w najbliższym tygodniu nastąpią zmiany personalne kapłanów. Z naszej parafii odchodzą: ks. Paweł Cudny (do parafii p.w. Przemienienia Pańskiego w Tłuszczu) i ks. Zbigniew Skowyra (do parafii p.w. św. Apostołów Piotra i Pawła w Nowym Dworze Mazowieckim). Serdecznie dziękujemy im za lata ofiarnej pracy w naszej parafii, za wszelki trud i zaangażowanie, jakie swoją postawą wnieśli w życie naszej wspólnoty. W ich miejsce przychodzi ks. Marcin Wojtczak, pracujący dotychczas jako wikariusz w parafii p.w. św. Wincentego a Paulo w Otwocku.