20 Niedziela zwykła – 17 sierpnia 2014

1. Dziś o godz. 12.30 w kolejną rocznicę Bitwy Warszawskiej 1920 roku w naszym kościele uroczysta msza święta w intencji Ojczyzny z udziałem władz samorządowych i pocztami sztandarowymi. Po niej uroczystości pod Pomnikiem Niepodległości.
  2. Również dzisiaj o godz. 17 konferencja dla rodziców i chrzestnych przed sakramentem Chrztu świętego.
  3. Zbliża się odpust parafialny, związany ze Świętem Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, patronki naszej świątyni i parafii. Podobnie jak w ubiegłych latach, z racji odpustu organizujemy loterię fantową, z której dochód przeznaczony zostanie na cele charytatywne. Prosimy o przynoszenie fantów do kosza, który jest wystawiony przed obrazem Miłosierdzia Bożego.
  4. W dniu dzisiejszym prasa katolicka jest do nabycia przy stoliku w tylnej części kościoła.