Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Dziś po mszach świętych zbiórka do puszek na świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.

Gościmy dziś w naszej parafii zespół Claret Gospel z Afryki, razem z ojcem Romanem Woźnicą. O godz. 17 zapraszamy na koncert w wykonaniu tego zespołu. Ofiary zbierane przez członków tego zespołu są przeznaczone na misje afrykańskie.

Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca krótkie nabożeństwo eucharystyczne z procesją po mszy św. o godz. 12.30. Po procesji spotkanie dla kółek różańcowych. O godz. 17 w sali domu parafialnym konferencja dla rodziców i chrzestnych przed sakramentem Chrztu świętego.

Rozpoczął się miesiąc czerwiec. Nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie bezpośrednio po mszy świętej wieczornej, w niedziele o godz. 17. Natomiast dzisiaj wyjątkowo z racji koncertu litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa zostanie odśpiewana w czasie procesji eucharystycznej.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź w tym dniu podczas mszy świętych porannych i od godz. 17.30. Odwiedziny chorych w ich domach od godz. 9.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, kończąca Okres Wielkanocny. Przez cały tydzień po mszy świętej wieczornej będziemy w specjalnych modlitwach przyzywać Ducha świętego.

Kibice klubu Legia Warszawa organizują zbiórkę chemii gospodarczej, przeznaczonej na pomoc dotkniętym katastrofalną powodzią mieszkańcom Serbii. Zachęcamy do przynoszenia różnego rodzaju artykułów chemicznych, takich jak: proszki do prania, środki do czyszczenia różnego rodzaju powierzchni, artykuły higieniczne itp. Wszystkie te produkty można składać w najbliższych dniach w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Jednocześnie kibice Legii dziękują wszystkim, którzy wzięli udział w poprzedniej akcji. Nasza parafia zebrała wówczas ponad 500 książek i 450 różnych czasopism, które zostały przeznaczone dla osób odbywających kary pozbawienia wolności.

Zapraszamy na autokarową pielgrzymkę na Jasną Górę dla kółek różańcowych w dniu 7 czerwca. Zgłoszenia do siostry Floriany w zakrystii.

Grupa samopomocowa działająca przy naszej parafii zaprasza osoby mające w swoim otoczeniu bliskich: krewnych lub przyjaciół nadużywających alkohol. Spotkania polegające na wymianie doświadczeń i wzajemnym wsparciu odbywają się w każdą niedzielę o godz. 14 w salce domu parafialnego.