VI Niedziela Wielkanocna

Jak ogłaszaliśmy przed tygodniem, dziś po mszy św. o godz. 11 w naszym kościele odbędzie się krótkie przedstawienie dla dzieci pot tytułem: „Nie ma tego złego”. W związku z przedstawieniem wypominki w dniu dzisiejszym będą odczytane wyjątkowo po nabożeństwie majowym, czyli ok. godz. 17.20.

W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Tego dnia po mszach świętych zbiórka do puszek na świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.

Również w przyszłą niedzielę będziemy gościli w naszej parafii zespół Claret Gospel z Afryki, razem z ojcem Romanem Woźnicą, naszym zeszłorocznym wielkopostnym rekolekcjonistą. O godz. 17 tego dnia zapraszamy na koncert w wykonaniu tego zespołu. Ofiary zebrane w czasie koncertu zostaną przeznaczone na misje afrykańskie.

Zapraszamy na autokarową pielgrzymkę na Jasną Górę dla kółek różańcowych w dniu 7 czerwca. Zgłoszenia do siostry Floriany w zakrystii.

Grupa samopomocowa działająca przy naszej parafii zaprasza osoby mające w swoim otoczeniu bliskich: krewnych lub przyjaciół nadużywających alkohol. Spotkania polegające na wymianie doświadczeń i wzajemnym wsparciu odbywają się w każdą niedzielę o godz. 14 w salce domu parafialnego.

Salezjańskie Liceum Ogólnokształcące w naszym mieście zaprasza na nowy rok szkolny absolwentów gimnazjów. Liceum proponuje rozszerzenia: biologiczno-chemiczne, matematyczno-fizyczne i humanistyczne. Więcej informacji na plakatach wywieszonych w gablotach przed kościołem.