VII Niedziela Zwykła

Podobnie, jak w ubiegłą niedzielę zapraszamy małżeństwa do wzięcia udziału w warsztatach, które pogłębiają wiarę oraz wzajemne relacje w rodzinie. Odbędą się one w naszym kościele dziś o godz. 19.

W związku z wydarzeniami na Ukrainie, które pochłonęły wiele ofiar śmiertelnych, Konferencja Episkopatu Polski w duchu solidarności wzywa do podjęcia w najbliższy piątek 28 lutego ogólnopolskiego dnia modlitwy i postu w intencji uproszenia pokoju, jedności i niezależności Ukrainy. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w tę inicjatywę.

W przyszłą niedzielę, która jest pierwszą niedzielą miesiąca: po mszy św. o godz. 12.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, procesja eucharystyczna i spotkanie dla kółek różańcowych; o godz. 17 konferencja dla rodziców i chrzestnych przed sakramentem Chrztu świętego, natomiast o godz. 16 msza święta w języku łacińskim.

Informujemy, że intencje mszalne na drugie półrocze 2014 roku będą przyjmowane od poniedziałku 3 marca