Święto Ofiarowania Pańskiego

W dniu dzisiejszym po mszy św. o godz. 12.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, procesja eucharystyczna i spotkanie dla kółek różańcowych; o godz. 17 konferencja dla rodziców i chrzestnych przed sakramentem Chrztu świętego.

Również dzisiaj o godz. 16 msza święta w języku łacińskim, a po niej krótki koncert kolęd w wykonaniu chóru naszej parafii.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź w tym dniu rano w czasie mszy świętych, natomiast po południu od godz. 17.30. Kapłani, jak co miesiąc udadzą się w piątek do chorych z komunią świętą o godz. 9.

Komendant Powiatowy Policji w Mińsku Mazowieckim zaprasza do udziału w Debacie Społecznej, poświęconej poprawie bezpieczeństwa w Powiecie Mińskim, do auli widowiskowej Zespołu Szkół nr 1 przy ulicy Budowlanej 4, w dniu 4 lutego, w godzinach 17-19. Gośćmi spotkania będą: Wojewoda Mazowiecki oraz Komendant Stołeczny Policji.