III Niedziela Zwykła

Zapraszamy na koncert kolęd, który odbędzie się w naszym kościele w dniu dzisiejszym o godz. 17 w wykonaniu Miejskiej Orkiestry Dętej.

Za tydzień, w niedzielę 2 lutego Święto Objawienia Pańskiego, zwane Świętem Matki Bożej Gromnicznej. W czasie każdej mszy świętej poświęcenie gromnic. Natomiast ofiary złożone na tace tego dnia będą przeznaczone na zakony kontemplacyjne, m.in. na klasztor sióstr karmelitanek w Nowych Osinach.

W przyszłą niedzielę, która jest pierwszą niedzielą miesiąca: po mszy św. o godz. 12.30 adoracja Najświętszego Sakramentu, procesja eucharystyczna i spotkanie dla kółek różańcowych; o godz. 17 konferencja dla rodziców i chrzestnych przed sakramentem Chrztu świętego, natomiast o godz. 16 msza święta w języku łacińskim.

Członkowie Stowarzyszenia „Aby Polska była Polską” przy stoliku pod chórem zbierają w dniu dzisiejszym po każdej mszy świętej podpisy popierające inicjatywę umiejscowienia na skwerze przy ul. Warszawskiej obelisku - popiersia prezydenta Lecha Kaczyńskiego.

Komendant Powiatowy Policji w Mińsku Mazowieckim zaprasza wszystkich zainteresowanych mieszkańców do udziału w Debacie Społecznej, poświęconej poprawie bezpieczeństwa w Powiecie Mińskim, do auli widowiskowej Zespołu Szkół nr 1 w Mińsku Mazowieckim przy ulicy Budowlanej 4, w dniu 4 lutego roku, w godzinach 17-19. Gośćmi specjalnymi będą: Wojewoda Mazowiecki Jacek Kozłowski oraz Komendant Stołeczny Policji nadinspektor Dariusz Działo.