II Niedziela Zwykła

Konferencja dla rodziców i chrzestnych przed sakramentem Chrztu św. w dniu dzisiejszym o godz. 17 w salce domu parafialnego.

Jest jeszcze kilka miejsc na organizowaną przez naszą parafią autokarową pielgrzymkę do Włoch i na kanonizację Jana Pawła II. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie się do ks. Cezarego. Natomiast osoby zapisane prosimy o wpłacanie zaliczek.

W środę 22 stycznia o godz. 12 w naszej świątyni zostanie odprawiona msza św. z okazji obchodów 150 rocznicy powstania styczniowego. Po mszy św. przemarsz pocztów sztandarowych i złożenie kwiatów w miejscu straceń powstańców przy ul. Siennickiej.

Z kolei w piątek 24 stycznia o godz. 16 ks. biskup Marek Solarczyk w kaplicy na terenie szpitala powiatowego odprawi mszę świętą, po której zostanie odsłonięta tablica patrona szpitala – Jędrzeja Śniadeckiego. Uroczystości te wpisują się w obchody przypadającej w tym roku setnej rocznicy powstania szpitala w naszym mieście.

Miejska Orkiestra Dęta zaprasza na koncert kolęd, który odbędzie się w naszym kościele w przyszłą niedzielę 26 stycznia o godz. 17.

W przyszłą niedzielę homilie będzie głosił w naszej parafii ks. Piotr Rosochacki, pracujący na Krymie. Ofiary złożone w tym dniu na tace zostaną przeznaczone na wsparcie Kocioła diecezji odesko – symferopolskiej.