2 Niedziela po Uroczystości Narodzenia Pańskiego - 5 I 2014

Dziś po mszy św. o godz. 12.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna, a po niej spotkanie opłatkowe dla kółek różańcowych.

Również dziś o godz. 16 msza święta w języku łacińskim, a o godz. 17 w domu parafialnym konferencja dla rodziców i chrzestnych

W dniu jutrzejszym Uroczystość Objawienia Pańskiego, zwana Świętem Trzech Króli. Porządek mszy świętych, jak w każdą niedzielę. Na każdej mszy święte zostaną poświęcone zostaną kreda i kadzidło. Będzie je można po mszach świętych nabyć u sióstr przy stolikach pod chórem świątyni. Natomiast ofiary składane na tace w tym dniu przeznaczone są na działalność misyjną Kościoła.

Od wtorku kontynuujemy wizytę duszpasterską, czyli kolędę. Jest ona okazją do spotkania kapłana z poszczególnymi rodzinami oraz do wspólnej modlitwy. Jak informowaliśmy w biuletynie parafialnym, ofiary składane w czasie tegorocznej wizyty duszpasterskiej zostaną przeznaczone na remont elewacji naszego kościoła, który planujemy na wiosnę tego roku.