Uroczystość Bożego Narodzenia

Z okazji dzisiejszej uroczystości został wydany kolejny numer bezpłatnego biuletynu parafialnego, który znajduje się na stolikach pod chórem. Zapraszamy do zapoznania się z jego treścią.

Porządek Mszy świętych w pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, tak jak w każdą niedzielę, z jednym wyjątkiem – 25 grudnia nie będzie mszy św. o godz. 6.30.

Duszpasterstwo chorych przy szpitalu w Mińsku Mazowieckim ponownie zaprasza do modlitwy w kaplicy szpitala w ramach Diecezjalnego Jerycha Różańcowego. Całodobowe czuwanie rozpocznie się w 1-szy dzień Świąt Bożego Narodzenia 25 grudnia wieczorem. Na rozpoczęcie i zakończenie zostanie odprawiona w kaplicy Msza święta. Program czuwania jest dostępny w gablotach ogłoszeniowych oraz na stronie internetowej parafii.

Zapraszamy rodziny z naszej parafii do świętowania jubileuszów małżeńskich w Niedzielę Świętej Rodziny, czyli 29 XII 2013 r. w czasie mszy św. o godz. 12.30. Prosimy, by zgłaszać jubilatów w zakrystii po mszach świętych.

Spotkanie opłatkowe dla wszystkich katechetów z naszej parafii odbędzie się w najbliższą niedzielę 29 grudnia o godz. 17 w domu parafialnym.

Z okazji kanonizacji papieży: Jana XXIII i Jana Pawła II nasza parafia organizuje autokarową pielgrzymkę do Rzymu i Włoch w dniach 24 IV – 4 V 2014 r. Oprócz udziału w uroczystościach kanonizacyjnych na placu św. Piotra program wyjazdu obejmuje zwiedzanie m.in.: Rzymu, San Giovanni Rotondo, Lanciano, Manoppello, Loreto, Asyżu, Padwy, Wenecji. Szczegóły na stronie internetowej: www.parafiaminsk.pl. Zapisy u ks. Cezarego.