XXXIII Niedziela Zwykła

Zgodnie z zarządzeniem biskupa naszej diecezji w dniu dzisiejszym po mszach świętych zbiórka pieniędzy do puszek na pomoc poszkodowanym przez tajfun na Filipinach.

Rozpoczynamy przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Będzie ono obejmowało młodzież z klas trzecich gimnazjalnych. Zapraszamy rodziców młodzieży na spotkanie organizacyjne w dniu dzisiejszym w kościele o godz. 17, na którym można będzie zgłosić kandydatów do tego sakramentu. Prosimy rodziców o przyniesienie na dzisiejsze spotkanie długopisów. Natomiast pierwsze spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w przyszłą niedzielę o godz. 17.

Także w dniu dzisiejszym o godz. 17 na sali katechetycznej w domu parafialnym spotkanie dla chrzestnych i rodziców dzieci przed sakramentem Chrztu świętego.

ak ogłaszaliśmy przed tygodniem w ramach działalności nowo otwartego parafialnego centrum formacji rodzinnej zapraszamy małżeństwa i rodziców na film fabularny „Fireproof” w dniu dzisiejszym oraz w przyszłą niedzielę o godz. 19, po którym będzie propozycja ewentualnych spotkań i dalszej formacji.

Wszystkie sypaczki wraz z rodzicami zapraszamy na spotkanie w sobotę 23 listopada na godz. 11 do salki w domu parafialnym.

W sobotę 23 listopada o 18.00 będzie sprawowana Msza Św., a po niej nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie. Modlitwę tę poprowadzi pan Zygmunt Szczepański. Będzie też możliwość nabycia książki jego autorstwa pt. "Raport z modlitwy o uzdrowienie". Zapraszamy i zachęcamy już teraz do modlitwy o owoce tego nabożeństwa.

Za tydzień 24 listopada ostatnia niedziela roku liturgicznego – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Tego dnia zakończenie obchodzonego w całym Kościele Roku Wiary. Uroczysta msza święta z tej okazji w katedrze naszej diecezji o godz. 12.30.