XXXII Niedziela Zwykła

Jutro 11 listopada – Święto Odzyskania Niepodległości. Msze święte w naszym kościele o godz. 6.30, 8, 9.30, 12.30 i 18. Szczególnie zapraszamy na Mszę świętą na godz. 12.30 odprawianą w intencji Ojczyzny, z uczestnictwem władz samorządowych i pocztów sztandarowych. Po Mszy św. uroczystości pod Pomnikiem Niepodległości na Placu Stary Rynek.

Z racji Święta Niepodległości, kancelaria parafialna w dniu jutrzejszym będzie nieczynna.

Wszystkie bielanki zapraszamy na spotkanie jutro w poniedziałek o godz.11.30

Rozpoczynamy przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania. Będzie ono obejmowało młodzież z klas trzecich gimnazjalnych. Zapraszamy rodziców młodzieży na spotkanie organizacyjne w przyszłą niedzielę 17 listopada o godz. 17, na którym można będzie zgłosić kandydatów do tego sakramentu.

W ramach działalności nowo otwartego Parafialnego Centrum Formacji Rodzinnej  zapraszamy na film fabularny w przyszłą niedzielę o godz. 19, po którym będzie propozycja ewentualnych spotkań i dalszej formacji.

Konferencja dla chrzestnych i rodziców dzieci przed sakramentem Chrztu św. w przyszłą niedzielę o godz. 17.