XXXI Niedziela Zwykła

Dziś po mszy św. o godz. 12.30 procesja eucharystyczna, a bezpośrednio po niej spotkanie dla kółek żywego różańca. Natomiast o godz. 16 msza św. w języku łacińskim.

Również dziś konferencja dla rodziców i chrzestnych dziś o godz. 17.

Jak już informowaliśmy, w dniu dzisiejszym o godz. 18 mszę św. odprawi w naszym kościele ks. abp Henryk Hoser, ordynariusz naszej diecezji. Po mszy św. zainauguruje on działalność Parafialnego Ośrodka Formacji Rodzinnej. Będzie on organizował różnego rodzaju spotkania dla rodzin oraz bezpłatne szkolenia dla małżonków, narzeczonych i rodziców. Dyżury poradni, na które mogą się zgłaszać poszczególne osoby zainteresowane rozwiązywaniem różnego rodzaju problemów małżeńskich oraz rodzicielskich, a także pogłębieniem formacji rodzinnej rozpoczną już od najbliższego tygodnia w poniedziałki i piątki w godz. 18.30-20.30, lub w innych terminach, umówionych indywidualnie.

W piątek 8 listopada od godz. 9 księża będą odwiedzać chorych z komunią świętą.

Przypominamy, że w dniach od 1 do 8 listopada włącznie codziennie można uzyskać odpust zupełny za zmarłych za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych.

Osoby, które jeszcze chciałyby zgłosić zmarłych na wypominki mogą to zrobić w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.