Uroczystość Wszystkich Świętych

W dniu dzisiejszym msze święte w kościele o godz. 6.30, 8, 9.30, 11 i 18. Dodatkowo msza św. na cmentarzu parafialnym o godz. 13.30. Natomiast o godz. 12.30 na cmentarzu procesja z czytaniem wypominek. W dniu dzisiejszym nie będzie mszy św. o godz. 16.

Jutro 2 listopada wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. Msze święte tego dnia w kościele o godz. 6.30, 8, 9.30, 16 i 18. Po mszy św. o godz. 16 procesja po kościele z czytaniem wypominek.

Jutro, 2 listopada w godz. 10-16 dodatkowo będzie czynna kancelaria parafialna dla umożliwienia załatwienia spraw cmentarnych wszystkim, którzy tego dnia będą nawiedzać groby swoich bliskich.

Odwiedziny chorych z komunią świętą z racji pierwszego piątku w tym miesiącu wyjątkowo przesuwamy na piątek 8 listopada.

W dniach od 1 do 8 listopada włącznie codziennie można uzyskać odpust zupełny za zmarłych za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych.

Konferencja dla rodziców i chrzestnych w najbliższą niedzielę 3 listopada o godz. 17.

Także w najbliższą niedzielę po mszy św. o godz. 12.30 procesja eucharystyczna, a bezpośrednio po niej spotkanie dla kółek żywego różańca. Natomiast o godz. 16 msza św. w języku łacińskim.

Jak już informowaliśmy, w niedzielę 3 listopada o godz. 18 mszę św. odprawi w naszym kościele ks. abp Henryk Hoser, ordynariusz naszej diecezji. Po mszy św. zainauguruje on działalność Parafialnego Ośrodka Formacji Rodzinnej. Będzie on organizował różnego rodzaju spotkania dla rodzin oraz bezpłatne szkolenia dla małżonków, narzeczonych i rodziców. Dyżury poradni, na które mogą się zgłaszać poszczególne osoby zainteresowane rozwiązywaniem różnego rodzaju problemów małżeńskich oraz rodzicielskich, a także pogłębieniem formacji rodzinnej rozpoczną już od najbliższego tygodnia w poniedziałki i piątki w godz. 18.30-20.30, lub w innych terminach, umówionych indywidualnie.