XXVI Niedziela Zwykła

Chcemy w naszej parafii utworzyć młodszą grupę SCHOLI, dlatego zapraszamy dzieci z klas 1-3 na przesłuchania i próbę. Spotkanie dla nich w dniu dzisiejszym po mszy św. o godz. 11 w sali na plebanii.

Kurs przedmałżeński dla narzeczonych rozpoczyna się w naszej parafii w dniu jutrzejszym, 30 września o godz. 19.00. Spotkania będą się odbywały przez ok. miesiąc w poniedziałki, czwartki i piątki. Zapisy na pierwszym spotkaniu.

We wtorek rozpoczyna się miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii będą odprawiane od poniedziałku do piątku bezpośrednio po mszy św. wieczornej, a w soboty i niedziele o godz. 17. Dodatkowo we wtorki i czwartki o godz. 17.15 będzie różaniec prowadzony przez dzieci. Zapraszamy wszystkich do włączenia się w tę modlitwę.

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Kapłani w tym dniu od godz. 9 będą odwiedzać chorych w ich domach. Spowiedź w tym dniu w czasie mszy św. porannych i od godz. 17.30.

Zapraszamy ministrantów, lektorów i ich rodziców na mszę świętą w najbliższą sobotę 5 października na godz. 18. Po mszy będzie spotkanie dla nich w salce domu parafialnego.

W niedzielę za tydzień, 6 października zapraszamy członków kół żywego różańca na spotkanie, które odbędzie się w kościele bezpośrednio po procesji eucharystycznej, która, jak w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, będzie po mszy św. o godz. 12.30.

Za tydzień, w niedzielę msza św. w języku łacińskim o godz. 16.

Konferencja dla chrzestnych i rodziców dzieci przed sakramentem Chrztu św. w przyszłą niedzielę o godz. 17.

Również w przyszłą niedzielę po mszach świętych ogólnopolska zbiórka pieniędzy do puszek z przeznaczeniem na pomoc poszkodowanym w czasie wojny domowej w Syrii.

W dniach 18-22 października 2013 organizujemy pielgrzymkę na Ukrainę. W programie między innymi Lwów, Krzemieniec, Kamieniec Podolski. Szczegóły na plakacie na zewnątrz kościoła i na stronie internetowej parafii. . Zapisy u ks. Zbigniewa (zbigniew_minsk@wp.pl)