XXV Niedziela Zwykła

Dziś po Mszach Świętych zbiórka pieniędzy do puszek organizowana przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Możesz więcej”. Zebrane środki zostaną przekazane na rehabilitację dla dzieci oraz na dostosowanie nowopowstałej szkoły w Nowym Zglechowie do potrzeb niepełnosprawnych dzieci.

Na początku nowego roku szkolnego zapraszamy do zakrystii chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami.

W najbliższą sobotę 28 września piesza pielgrzymka do sanktuarium maryjnego w Wielgolesie.

Zebranie RODZICÓW  dzieci  ze Scholi  i  RODZICÓW Bielanek odbędzie się w dniu dzisiejszym po Mszy świętej o godz. 11.00  w  salce  na  plebanii.

Zapraszamy chętnych na adorację Najświętszego Sakramentu wraz ze wspólnotą Odnowy w Duchu Św. w środę po wieczornej Mszy Św.

Z kolei młodzież zapraszamy na spotkania grupy oazowej, które odbywają się w piątki po mszy świętej wieczornej w salce domu parafialnego.

Kurs przedmałżeński dla narzeczonych rozpocznie się 30 września w poniedziałek o godz. 19.00. Spotkania będą się odbywały przez ok. miesiąc w poniedziałki, czwartki i piątki. Zapisy na pierwszym spotkaniu.

W dniach 18-22 października 2013 organizujemy pielgrzymkę na Ukrainę. W programie między innymi Lwów, Krzemieniec, Kamieniec Podolski. (Cena 670 plus 30 euro). Zapisy i kontakt ks. Zbigniew (zbigniew_minsk@wp.pl)