20 Niedziela Zwykła

Konferencja dla rodziców i chrzestnych dziś o godz. 17 w salce w domu parafialnym.

Jak ogłaszaliśmy w ubiegłą niedzielę, za tydzień 25 sierpnia w naszym mieście będą ogólnodiecezjalne dożynki, organizowane przez naszą parafię oraz władze samorządowe. O godz. 13 na terenie Zespołu Szkół przy ul. Budowlanej 4 ks. arcybiskup Henryk Hoser odprawi uroczystą mszę św. dziękczynną za tegoroczne plony. Po mszy św. grochówka wojskowa i festyn. Zapraszamy wszystkich parafian do włączenia się w tę uroczystość. W związku z dożynkami nie będzie w przyszłą niedzielę w naszym kościele mszy św. o godz. 12.30.

Zbliża się odpust parafialny, związany ze Świętem Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, patronki naszej świątyni i parafii. W dniu odpustu, 8 września, podobnie jak w ubiegłych latach, będzie loteria fantowa, z której dochód przeznaczony zostanie na cele charytatywne. Prosimy o przynoszenie fantów do kosza, który zostanie wystawiony przed obrazem Miłosierdzia Bożego.