18 Niedziela Zwykła 04.08.2013

Jak ogłaszaliśmy w poprzednie niedziele, w dniu dzisiejszym gościmy, podobnie jak w ubiegłych latach pielgrzymów z diecezji łomżyńskiej podążających na Jasną Górę. Będą oni o godz. 15 mieli w naszym kościele mszę świętą, a po niej na terenie wokół kościoła i plebanii – posiłek. Serdecznie dziękujemy za wszystkie produkty żywnościowe, które bądź gratisowo, bądź też po symbolicznej cenie mieszkańcy naszego miasta bardzo obficie dostarczyli w ostatnich dniach. Osoby pragnące pomóc w obsłudze naszych gości zapraszamy do włączenia się w to dzieło.

Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Po mszy św. o godz. 12.30 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu. Nie będzie natomiast procesji.

Konferencja dla rodziców i chrzestnych w dniu dzisiejszym o godz. 17 na salce plebanii.

Intencje mszalne na pierwsze półrocze 2014 roku będą przyjmowane od dnia jutrzejszego w godz. 8.30 – 12 oraz 16 -18, a w następne dni zgodnie z godzinami pracy kancelarii parafialnej, czyli od poniedziałku do piątku w godz. 10-12 i 16-18.

W najbliższy wtorek 6 sierpnia Święto Przemienienia Pańskiego. Msze święte w tym dniu w naszej świątyni o godz. 6.30, 8, 9.30 i 18.

Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę będą przeznaczone na nasze diecezjalne sanktuarium: Dom św. Faustyny w Ostrówku.