7 Niedziela Wielkanocy 12.05.2013

W dniu dzisiejszym obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Przez cały tydzień będziemy wraz z całym Kościołem w czasie nabożeństwa majowego przyzywać w naszych modlitwach Ducha Świętego.

Dziękujemy za ofiary złożone dziś na tace, które – jak ogłaszaliśmy wcześniej – są przeznaczone na seminarium duchowne naszej diecezji.

Dyrekcja i Rada Pedagogiczna Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Mińsku Mazowieckim zaprasza wszystkich na „Święto Kwiatów" - festyn rodzinny połączony ze sprzedażą kwiatów, grillowaniem , loterią fantową i innymi atrakcjami. Festyn ten odbywa się w dniu dzisiejszym na parkingu przy ulicy Budowlanej 4.

W czwartek 16 maja Uroczystość św. Andrzeja Boboli. Msze św. w naszym kościele w tym dniu o godz. 6.30, 8, 9.30 i 18.

W piątek 17 maja spotkanie kapłanów święconych razem z ks. Pawłem. Uroczystej mszy św. o godz. 18 będzie z tej okazji przewodniczył biskup Marek Solarczyk.

Wspólnota młodzieżowa Ruchu Światło – Życie działająca w naszej parafii zaprasza młodzież na ognisko w sobotę 18 maja o godz. 17. W trakcie spotkania będzie można uzyskać informacje na temat oaz wakacyjnych organizowanych przez naszą diecezję.

W przyszłą niedzielę, w Uroczystość Zesłania Ducha Świętego o godz. 11 pierwsza grupa dzieci z naszej parafii przystąpi do I komunii świętej. Prosimy osoby nie związane z ta uroczystością o wybranie tego dnia innych godzin mszy świętych. Spowiedź dla dzieci komunijnych i ich rodzin w najbliższy piątek 17 maja od godz. 15.