Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski

Dziś 3 maja Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze św. w naszej świątyni o godz. 6.30, 8, 9.30, 11 i 18. Natomiast o godz. 12 msza święta z udziałem władz miasta przy pomniku Konstytucji 3 Maja. Nabożeństwo majowe w kościele po mszy św. o godz. 18. Tego dnia, ze względu na uroczystość, nie obowiązuje post piątkowy.

Rozpoczął się miesiąc maj. Nabożeństwa ku czci Matki Bożej w dni powszednie będą w naszym kościele bezpośrednio po Mszy św. wieczornej, natomiast w niedziele o godz. 17.

Zapraszamy nowe dziewczęta z klas 1, 0 i młodsze do sypania kwiatów na procesji, a dziewczęta - szczególnie z klas trzecich zapraszamy do Bielanek. Spotkanie z siostrą i próba dla tych dzieci będzie w przyszłą niedzielę 5 maja po Mszy świętej o godz. 11.00

W najbliższą niedzielę, pierwszą w miesiącu maju, procesja eucharystyczna bezpośrednio po nabożeństwie majowym, które będzie o godz. 17.