4 Niedziela Wielkanocna – 21 IV 2013

Msza św. o godz. 16 w dniu dzisiejszym w  języku łacińskim.

Zapraszamy na konferencję dla rodziców i chrzestnych w dniu dzisiejszym o godz. 17 w sali parafialnej na plebanii.

Od jutra przez najbliższy tydzień będzie można obejrzeć przy kościele plenerową wystawę fotografii, zatytułowaną: „Warto być Polakiem”. Wystawa ta od wielu miesięcy nawiedza różne parafie całego kraju.

W najbliższy wtorek, 23 kwietnia Uroczystość św. Wojciecha, głównego patrona Polski. Msze św. w tym dniu o godz. 6.30, 8, 9.30, 18.

W czwartek 25 kwietnia Święto św. Marka Ewangelisty. Tego dnia zapraszamy na mszę św. w intencji ks. proboszcza o godz. 18.

W przyszłą niedzielę na mszy o godz. 11 rocznica I komunii świętej. Osoby nie związane z tą uroczystością prosimy o przyjście na mszę o innej godzinie

Spotkanie z Janem Pospieszalskim, publicystą Telewizji Polskiej i kompozytorem ze słynnej rodziny muzyków chrześcijańskich odbędzie się w najbliższy piątek 26 kwietnia o godzinie 18.00 w mińskim Zespole Szkół im. Marii Skłodowskiej Curie, czyli popularnym Chemiku. Wstęp wolny.

Zapraszamy na pielgrzymkę do Kodnia lektorów, ministrantów i ich rodziców,  11 maja tego roku. Szczegóły u ks. Kamila.

W wakacje nasza parafia organizuje obóz dla dzieci i młodzieży w Majerczykówce k. Zakopanego w dniach 1 - 10 lipca 2013. Więcej informacji u ks. Kamila.

Z racji przedłużonego w tym roku sezonu grzewczego w przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę zostaną przeznaczone na ogrzewanie kościoła.