XVII Niedziela Zwykła - 27 lipca 2008 r.

1. W dniu dzisiejszym po każdej Mszy św. przy zakrystii będą zapisy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę do grupy biało-złotej.

2. W środę 30 lipca przypada 64 rocznica wyzwolenia Mińska Mazowieckiego. O godzinie 16.00 będzie odprawiona Msza św. w intencji naszego miasta.

3. W tym tygodniu przypada I-szy piątek i I-sza sobota miesiąca.
4. W dniu 4 sierpnia (w poniedziałek), po raz pierwszy przez Mińsk Mazowiecki będzie przechodziła Łomżyńska Pielgrzymka Piesza na Jasną Górę i przy naszym kościele ok. godz.15.00 będzie miała odpoczynek i posiłek /około 600 osób/. Tradycją jest, że pielgrzymi częstowani są przy parafii. Osoby, które chciałyby włączyć się w przyjęcie pielgrzymów lub upiec jakieś ciasto, proszone są o zgłoszenie się do ks. Proboszcza lub w tygodniu do kancelarii.