XVIII Niedziela Zwykła - 03 sierpnia 2008 r.

1. Dziś o godz.17.00 na plebani spotkanie dla rodziców i chrzestnych dzieci, które mają być chrzczone w najbliższym czasie .

2. W dniu dzisiejszym po każdej Mszy św. przy zakrystii będą zapisy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę do grupy biało-złotej.

3. Jak już informowaliśmy, jutro po raz pierwszy przez Mińsk Mazowiecki będzie przechodziła Łomżyńska Pielgrzymka Piesza na Jasną Górę i przy naszym kościele ok. godz.15.00 będzie miała odpoczynek i posiłek. Osoby, które chciałyby włączyć się w przyjęcie pielgrzymów, proszone są o przyjście na plebanię około Ciasta lub inne produkty prosimy przynieść na plebanię w poniedziałek do południa.

4. W środę 6 sierpnia przypada Święto Przemienienia Pańskiego.

Msze św. o 6.30, 8.00, 9.30 i o 18.00.

5. W czwartek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Serdecznie zapraszamy.

6. W piątek zapraszamy na godz. 15.00 na Koronkę do Bożego Miłosierdzia i na Mszę św. Intencje można zgłaszać w kancelarii lub w zakrystii.

7. Od minionego poniedziałku pracę w naszej parafii rozpoczął ks. Marcin Kaczmarski - dotychczasowy wikariusz w Otwocku-Kresach. Ks. Marcinowi życzymy obfitości łask, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Hallerowskiej.

8. Zgodnie z zarządzeniem Episkopatu Polski, taca w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na Katolicki Uniwersytet Lubelski.