XX Niedziela Zwykła - 17 sierpnia 2008 r.

1. Dziś o godz. 17.00 na plebani spotkanie dla rodziców i chrzestnych dzieci, które mają być chrzczone w najbliższym czasie.

2. W dniu dzisiejszym przypada 88 rocznica zakończenia Bitwy Warszawskiej i 8 rocznica Koronacji obrazu „Naszej” Matki Bożej Hallerowskiej. Uroczysta Msza św. w intencji Ojczyzny będzie odprawiona w naszym kościele o godz.18.00. Po Mszy św. dalszy ciąg uroczystości pod Pomnikiem Niepodległości i w Miejskim Domu Kultury. Dokładny plan Uroczystości jest wywieszony w gablotach ogłoszeniowych.

3. Przypominamy, że Msza św. w intencji wszystkich, którzy włączyli się w przyjęcie pielgrzymów będzie odprawiona w niedzielę 31 sierpnia o godz. 12.30.

4. W przyszłą niedzielę, 24 sierpnia, w Siennicy odbędą się diecezjalne dożynki. Uroczystą Mszę św. dziękczynną za tegoroczne plony odprawi o godz. 11.00. Arcybiskup Henryk Hoser. Po Mszy św. organizatorzy zapraszają na atrakcyjną część artystyczną.

5. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na budowę kościoła w Wólce Mińskiej.

6. Katechetka, która ma pracować w szkole na terenie naszej parafii, poszukuje mieszkania (pokoju). Osoby chetne, proszone są o zgłoszenie się do zakrystii lub kancelarii.