XXI Niedziela Zwykła - 24 sierpnia 2008 r.

1. Dziś w Siennicy odbędą się diecezjalne dożynki. Uroczystą Mszę św. dziękczynną za tegoroczne plony odprawi o godz. 11.00. Arcybiskup Henryk Hoser. Po Mszy św. organizatorzy zapraszają na atrakcyjną część artystyczną.

2. We wtorek Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 8.00, 9.30 i 18.00.

3. W dniu wczorajszym w naszej parafii rozpoczął miesięczną praktykę alumn V roku naszego seminarium Łukasz Sikorski. Kleryka Łukasza polecamy modlitwom parafian i opiece Matki Bożej.

4. Przypominamy, że Msza św. w intencji wszystkich, którzy włączyli się w przyjęcie pielgrzymów będzie odprawiona w przyszłą niedzielę 31 sierpnia o godz. 12.30.

5. Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego będzie odprawiona w poniedziałek 1 września o godz. 8.00.