XIII Niedziela Zwykła - 29 czerwca 2008 r.

1. W dniu wczorajszym rozpoczął pasterzowanie w naszej diecezji Arcybiskup Henryk Hoser. Nowego Ordynariusza polecamy opiece Matki Bożej Zwycięskiej - patronce naszej diecezji i modlitwom parafian.

2. W czwartek całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu. Serdecznie zapraszamy.

3. W tym tygodniu przypada I-szy piątek i I-sza sobota miesiąca.

4. Od przyszłej niedzieli w lipcu i sierpniu nie będzie Mszy św. w niedziele o godz. 16.00. Również w wakacje nie będzie procesji w I-sze niedziele miesiąca.

5. Przypominamy, że dziś przed Pałacem odbędzie się koncert z udziałem naszego chóru, chóru Mińskiego Towarzystwa Muzycznego, solistów Teatru Wielkiego, orkiestry, zespołu "Dąbrówka". W programie min. fragment opery STRASZNY DWÓR Stanisława Moniuszki. Początek koncertu o godz. 21.00.

6. Przypominamy również, że spotkania przed chrztem dla rodziców i chrzestnych są w I-szą i III-cią niedzielę miesiąca o godz. 17.00.

7. Od wczoraj pracę w naszej parafii rozpoczął ks. Marek Jeznach - dotychczasowy wikariusz w Jadowie. Ks. Markowi życzymy obfitości łask, Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Hallerowskiej.