XXII Niedziela Zwykła - 31 sierpnia 2008 r.

1. Przypominamy, że Msza św. w intencji wszystkich, którzy włączyli się w przyjęcie pielgrzymów będzie odprawiona w dniu dzisiejszym o godz. 12.30.

2. Przypominamy również, że dziś o godz. 15.00 Mszą św. rozpoczyna się II Piknik Rodzinny na terenie budowy kościoła w Wólce Mińskiej. Ks. Jerzy i parafianie serdecznie zapraszają.

3. Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego jutro, w poniedziałek 1 września o godz. 8.00. Prośba do rodziców o przypilnowanie swoich dzieci, aby nowy rok szkolny rozpoczęły z Panem Bogiem.

4. Spotkanie wszystkich katechetów w środę 3 września na plebanii po Mszy św. o godz. 18.00.

5. W piątek przypada I-szy piątek miesiąca. Kapłani odwiedzą chorych od godz. 9.00. Nowych chorych prosimy zgłaszać w kancelarii.

6. W sobotę 6 września o godz. 9.30. na plebani, pierwsze, powakacyjne spotkanie bielanek i sypaczek . Nowa siostra opiekunka serdecznie zaprasza.

7. W przyszłą niedzielę, 7 września w Loretto o godz.12.00 odbędzie się Koronacja figury Matki Bożej Loretańskiej. Z Mińska pojadą dwa autokary. Jest jeszcze 5 wolnych miejsc. Opłata tylko 12 zł. Zapisy w zakrystii.

8. Będzie to I-sza niedziela miesiąca. W naszym kościele po Mszy św. o godz. 12.30 adoracja i procesja eucharystyczna. Zapraszamy wszystkie zespoły parafialne.

9. O godz. 12.00 przed Miejskim Domem Kultury odbędzie się inscenizacja historyczna „POLSKI WRZESIEŃ 1939”. Więcej informacji na tablicach ogłoszeniowych.

10. Od przyszłej niedzieli będzie Msza św. o godz.16.00.

11. W przyszły poniedziałek, 8 września przypada Uroczystość Odpustowa w naszej parafii – NARODZENIE NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY. Msze św. będą według porządku niedzielnego /z Mszą o godz.16.00/. Na Mszę o godz. 12.30 zapraszamy delegacje z wieńcami dożynkowymi – z Niedziałki, Targówki, Mistowa, Wólki Mińskiej. Homilie na wszystkich Mszach św. będzie głosił ks. Andrzej Żelazo – opiekun Domów Rekolekcyjnych w Diecezji Siedleckiej i Diecezjalny Egzorcysta.

12. Jak było ogłaszane na sobotę 13 września planowana jest parafialna pielgrzymka autokarowa do LICHENIA. Koszt wyjazdu – 50 zł. Prosimy o jak najszybsze zgłoszenia – będziemy wiedzieli jaki autokar zamówić. Zapisy w zakrystii i w kancelarii.

13. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na KATOLICKI UNIWERSYTET LUBELSKI.