XI Niedziela Zwykła - 15 czerwca 2008 r.

1. Dziś o godz. 17.00 na plebanii odbędzie się kolejny Kurs Chrzcielny dla rodziców i chrzestnych przed Chrztem dzieci.

2. Zdjęcia z bierzmowania można kupić i zamówić u p. Mariusza Wojdy dziś po Mszach świętych o 9:30, 11 i 12:30.

3. W najbliższy piątek 20 czerwca kończy się Rok Szkolny, z tej racji zapraszamy na Mszę Św. o godz. 8.00 rano przedstawicieli wszystkich szkół z naszej parafii z pocztami sztandarowymi: dzieci i młodzież, nauczycieli i wychowawców. Niech to będzie nasze wspólne dziękczynienie Bogu za rok pracy szkolnej.

4. W najbliższą niedzielę 22 czerwca na rozpoczęcie okresu wakacyjnego pragniemy poświęcić wszystkie pojazdy mechaniczne: samochody, motory i rowery. Do poświęcenia ustawiamy się po każdej Mszy Św. od strony ul. Ogrodowej.

5. W przyszłą niedzielę 22. czerwca Wspólnota Muminkowa Wiara i Światło "Alleluja" zbiera środki na wyjazd wakacyjny. Za wszelkie ofiary złożone do puszek przed kościołem dziękujemy.

6. Za tydzień przeżywać będziemy w Mińsku Dzień Ułana. Z tej racji o godz. 11.00 rozpocznie się impreza plenerowa w parku miejskim. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń.

7. Za tydzień w niedzielę 22 czerwca po Mszy Św. o godz. 11.00 odbędzie się w salce na plebanii spotkanie rodziców dzieci wyjeżdżających na wyjazd ministrantów z Ks. Arturem. Spotkanie jest obowiązkowe.

8. Spotkanie dla rodziców uczniów klas drugich gimnazjum, którzy chcieliby, aby ich dzieci przystąpiły do sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej w przyszłym roku, odbędzie się za tydzień, 22 czerwca o godzinie 17 w kościele.