XXIII Niedziela Zwykła - 07 września 2008 r.

1. Dziś I-sza niedziela miesiąca. W naszym kościele po Mszy św. o godz. 12.30 adoracja i procesja eucharystyczna. Zapraszamy wszystkie zespoły parafialne.

2. Przypominamy, że od dzisiaj w niedziele będzie Msza św. o godz. 16.00.

3. Dziś o godz. 17.00 spotkanie dla rodziców i chrzestnych dzieci, które maja być chrzczone w najbliższym czasie.

4. Jutro - 8 września przypada Uroczystość Odpustowa w naszej parafii – NARODZENIE NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY. Msze św. będą według porządku niedzielnego (z Mszą o godz.16.00). Główna Mśw. z procesją będzie o godz. 18.00. Na Mszę o godz. 12.30 zapraszamy delegacje z wieńcami dożynkowymi . Homilie na wszystkich Mszach św. będzie głosił ks. Andrzej Żelazo – opiekun Domów Rekolekcyjnych w Diecezji Siedleckiej i Diecezjalny Egzorcysta. Kancelaria w dniu jutrzejszym będzie zamknięta.

5. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę autokarową w najbliższą sobotę 13 września do LICHENIA. Koszt wyjazdu – 50 zł. Zapisy w zakrystii i w kancelarii. Wyjazd w sobotę o godz. 6.00 z parkingu za plebanią.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.30 spotkanie osób należących do Apostolstwa Chorych.