XXIV Niedziela Zwykła - 14 września 2008 r. - Święto Podwyższenia Krzyża

1. W dniu dzisiejszym, po Mszy św. o godz. 12.30 spotkanie osób należących do Apostolstwa Chorych.

2. W środę o godz.10.00 będzie odprawiona w naszym kościele Msza św. dziękczynna z okazji 5 rocznicy powstania Środowiskowego Domu Samopomocy przy ul. Kościelnej, który jest placówką wsparcia prowadzoną przez Caritas Diecezji Warszawsko – Praskiej. Na godz. 15:00 zapraszamy do naszego kościoła na koncert zespołu „La Pallotina”.

3. W przyszłą niedzielę 21 września o godz. 14.00 na plebani odbędzie się zebranie JASNOGÓRSKIEJ RODZINY RÓŻAŃCOWEJ.

4. W przyszłą niedzielę wszystkie ofiary składane na tacę przeznaczone będą na nasze Warszawsko-Praskie Seminarium Duchowne.

5. W dniu 4 października (sobota), planowana jest pielgrzymka autokarowa do Leśnej Podlaskiej, Kodnia, Kostomłotów. Koszt wyjazdu 40 zł. Zapisy w zakrystii lub kancelarii.