X Niedziela Zwykła - 8 czerwiec 2008 r.

1. Dziś między Mszami świętymi Parafialny Zespół Caritas włącza się w akcję Gimnazjum Miejskiego nr 3 i zbiera ofiary na leczenie chorego ucznia szkoły. Serdeczne podziękowania dla ofiarodawców.

2. Przypominamy, że w najbliższy wtorek Ks. Proboszcz nie będzie dyżurował naprzeciwko kancelarii.

3. Przypominamy również, że w czwartki w naszej parafii od Mszy św. o godz. 8.00 do 18.00 w Kaplicy Adoracyjnej na tyłach kościoła odbywa się Adoracja Najświętszego Sakramentu, a w piątki o godz. 15.00 w kościele modlimy się do Miłosierdzia Bożego: Koronką i Mszą Św. Serdecznie zapraszamy.

4. Zapraszamy całą służbę liturgiczną naszej parafii (ministrantów, kandydatów, lektorów, animatorów, bielanki, scholę i szpaczki) wraz z rodzicami i rodzeństwem na wspólne spotkanie w najbliższą sobotę 14 czerwca o godz. 15.30. W programie: Msza Św., ognisko z kiełbaskami, gry, konkursy, zabawy i dyskoteka. Zapraszamy.

5. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na KUL.

6. Również w przyszłą niedzielę o godz. 17.00 odbędzie się kolejny Kurs Chrzcielny dla rodziców i chrzestnych przed Chrztem dzieci.

7. Zdjęcia z bierzmowania będzie można nabyć i zamówić u p. Mariusza Wojdy za tydzień przed kościołem po Mszach św. o godzinie 9:30, 11 i 12:30.

8. Za dwa tygodnie w niedzielę 22 czerwca po Mszy Św. o godz. 11.00 odbędzie się na salce na plebanii spotkanie rodziców dzieci wyjeżdżających na wyjazd ministrantów z Ks. Arturem. Spotkanie jest obowiązkowe.

9. W 30 rocznicę wyboru Polaka na Stolicę Piotrową, w dniach od 1 do 9 sierpnia tego roku organizujemy dziękczynną pielgrzymkę do Włoch. Trasa: Wenecja, Loreto, Asyż, Lanciano, Rzym, San Marino, San Govani Rotundo, Monte Casino, Gaezzano. Koszt całkowity: 1900 zł + 60 euro. Zapisy i wszelkie informacje w kancelarii parafialnej oraz u Księdza Artura. Przy zapisie wpłacamy zaliczkę w kwocie 300 zł.

10. Prosimy o nabywanie i czytanie prasy katolickiej.