Niedziela Trójcy Świętej - 18 maja 2008 r.

1. W dniu dzisiejszym na Mszy św. o godz. 11.00 druga grupa dzieci z naszej parafii obchodzić będzie Uroczystość I KOMUNII ŚW. Dzieci i ich rodziców polecamy modlitwom parafian.

2. O godz. 17.00 spotkanie dla rodziców i chrzestnych, którzy będą chrzcić swoje dzieci w najbliższym czasie.

3. W środę 21 maja o godz.19.00 spotkanie z siostrą Judytą wszystkich "sypaczek" sypiących kwiatki w czasie procesji w BOŻE CIAŁO.

4. W czwartek Uroczystość Bożego Ciała.

Msze św. będą odprawione w naszym kościele o godz. 6.30., 8.00, 9.30., 11.00 /bez kazania/ i o godz.18.00.

Po Mszy św. o godz.11.00 wyruszy procesja do czterech ołtarzy - trasa jak w ubiegłym roku.

Na zakończenie procesji, przy czwartym ołtarzu będzie odprawiona Msza św. Do udziału w procesji zapraszamy wiernych, wszystkie zespoły parafialne, a także dzieci, które w tym roku przystąpiły do I Komunii św. /w strojach komunijnych./

5. W czasie oktawy Bożego Ciała po nabożeństwie majowym procesja eucharystyczna wokół kościoła.

6. W przyszłą niedzielę 25 maja o godz. 12.30 ks. Emil Parafiniuk odprawi w naszym kościele Mszę św. Prymicyjną i udzieli wszystkim Prymicyjnego Błogosławieństwa. Serdecznie zapraszamy.