XXV Niedziela Zwykła - 21 września 2008 r,.

1. W dniu dzisiejszym na Mszy św. o godz. 11.00 modlić się będziemy w intencji ks. Roberta, który przed kilkoma dniami obchodził imieniny. Ks. Roberta polecamy modlitwom wszystkich parafian.

2. Dziś po Mszy św. o godz. 12.30 spotkanie Wspólnoty Wiara i Światło. Serdecznie zapraszamy osoby niepełnosprawne do wspólnej modlitwy, rozważania Pisma św., śpiewania. Chętnych serdecznie zapraszamy.

3. Natomiast o godz. 14.00 na plebani odbędzie się zebranie JASNOGÓRSKIEJ RODZINY RÓŻAŃCOWEJ.

4. Dziś o godz. 17.00 na plebani spotkanie dla rodziców i chrzestnych, którzy chrzcić będą swoje dzieci w najbliższym czasie.

5. W przyszłą Niedzielę 28 września 2008r. w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Białymstoku odbędzie się na Mszy Św. o godz. 11.00 Beatyfikacja Sługi Bożego Ks. Michała Sopoćki, kierownika duchowego Świętej Siostry Faustyny i wielkiego orędownika Miłosierdzia Bożego. Osoby, które chcą w tym historycznym wydarzeniu uczestniczyć proszone są o zapisanie się w zakrystii u Siostry Melanii. Wyjazd z parkingu za kościołem w Niedzielę o godz. 5.10. Koszt wyjazdu 40 zł. Prosimy o szybkie decyzje.

6. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę autokarową do Leśnej Podlaskiej, Kodnia, Kostomłotów w dniu 4 października (sobota). Koszt wyjazdu 40 zł. Zapisy w zakrystii lub kancelarii.

7. Natomiast w dniach 18 i 19 października / sobota i niedziela/ - w 30-tą rocznicę wyboru Ojca św. Jana Pawła II planowana jest pielgrzymka autokarowa do KRAKOWA, ŁAGIEWNIK, WADOWIC I KALWARII ZEBRZYDOWSKIEJ. Obiadokolacja, nocleg i śniadanie u księży Pallotynów w Wadowicach. Całkowity koszt wyjazdu 170 zł. Zapisy w zakrystii lub kancelarii.

8. Jak już słyszeliśmy, w dniu dzisiejszym praktykę akolicką w naszej parafii kończy kleryk Łukasz Sikorski. Dziękujemy za pobyt wśród nas i oby ten czas był kolejnym krokiem ku kapłaństwu, a Matka Boża Hallerowska miała Łukasza w swojej Matczynej opiece.