VII Niedziela Wielkanocna - Wniebowstąpienie Pańskie - 04 maja 2008 r.

1. Dziś przypada I niedziela miesiąca. Po Mszy o godz. 12.30 wystawienie Najśw. Sakramentu i procesja eucharystyczna.

Zapraszamy wszystkie zespoły do udziału w procesji.

Na Mszy św. o godz.. 16.00 dzieci przygotowujące się do I Komunii św. będą odnawiały przyrzeczenia chrzcielne. Na tę Mszę św. zapraszamy również rodziców tych dzieci.

O godz. 17.00 spotkanie dla rodziców i chrzestnych, którzy będą chrzcić swoje dzieci w najbliższym czasie.

2. W najbliższy wtorek ks. Proboszcz nie będzie miał dyżuru w kancelarii.

3. Spotkanie "sypaczek" z siostrą opiekunką odbędzie się wyjątkowo w najbliższą sobotę tj. 10 maja o godz. 15.30 na plebani.

4. W przyszłą niedzielę 11 maja na Mszy św. o godz. 11.00 pierwsza grupa dzieci z naszej parafii obchodzić będzie Uroczystość I KOMUNII ŚW. Dzieci i ich rodziców polecamy modlitwom parafian.

5. W przyszłą niedzielę w Mistowie o godz. 12.30 suma odpustowa ku czci Matki Bożej Fatimskiej na którą zaprasza Ks. Proboszcz.

6. Taca w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na nasze Warszawsko-Praskie Seminarium Duchowne.

7. Zbliża się Uroczystość Bożego Ciała. O wystrój ołtarzy w tym roku prosimy: Ołtarz 1 - mieszkańców Targówki

Ołtarz 2 - mieszkańców ul. Czarnieckiego i Reja

Ołtarz 3 - mieszkańców ul. Siennickiej za torami

Ołtarz 4 - straż i siostry Loretanki

Informacji udziela ks. Artur - opiekun ministrantów.

8. Ministranci wyjeżdżający z ks. Arturem w czasie wakacji proszeni są o opłacenie wyjazdu. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc.

9. Dziś o godz. 15.00 w Wólce Mińskiej będzie odprawiona Msza św. z okazji miejsko-gminnych obchodów Dnia Strażaka. O godz.17.00 Piknik Strażacki. Serdecznie zapraszamy w imieniu Zarządu OSP w Dłużce.

10. Od 1 maja w Wólce Mińskiej Msze św. w dni powszednie o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 9.00 i 17.00. Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 18.00.

11. Wszelkie sprawy kancelaryjne dotyczące Wólki Mińskiej prosimy załatwiać z ks. Jerzym po nabożeństwach majowych, bądź w godz. 8.00-9.00 na plebani w naszej parafii.

12. W tym tygodniu na terenie Ośrodka Duszpasterskiego w Wólce Mińskiej będą zbierane ofiary na budowę kościoła.